Za upit nekretnine Beograd pronađeno 3251 oglasa

Plac 76, 5 ari, Obrenovac, Barič – 76 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području, površine 76,5 ari u Bariču, opština Obrenovac. • Poseduje mogućnost priključenja na elektro i vodovodnu... više

76.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Kumodraž, Gunjak, 0.5, 27m2, 91000 EUR

Kumodraž, Beograd

Kumodraž, Gunjak, 27m2, PR/3 Garsonjera od 27m2, uknjižena na 24m2, + terasa, prostor ispred stana od 7m2. Prizemlje, nije ukopan. Stan se prodaje... više

91.000€ (3 370 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²

Voždovac, Trošarina, Beranska, 2.5, 63m2, 270000 EUR

Trošarina, Beograd

Na izustnoj lokaciji, odličan stan na 6.spratu od sedam u novoj zgradi, useljenoj prošle godine. Lep raspored prostorija, izuzetno svetao stan.... više

270.000€ (4 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Dušanovac, Ljube Nedića, 2.5, 63m2, 210000 EUR

Dušanovac, Beograd

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića,... više

210.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 3.5, 99m2, 195000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Izuzetno lep stan, svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, pijaca kao... više

195.000€ (1 969 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 1.5, 44m2, 105600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

105.600€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Vukasovićeva, 3.0, 73m2, 165000 EUR

Kanarevo Brdo, Beograd

Na prodaju lep trosoban stan na Kanarevom brdu u Vukasovićevoj ulici u zgradi bez lifta. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade starije gradnje... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 4/4 spratova

Zemun, Zemun polje, Jeremije Stanojevića, 2.5, 62m2, 107000 EUR

Zemun Polje, Beograd

Stan u prizemlju male zgrade. Odlično iskorišćen prostor. Veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

107.000€ (1 725 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 142m2 , T+L+2b , 380000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4 soba
  • 142m²
  • 1.sprat

ZEMUN CENTAR 214m2 , 2T , 600000e

Centar, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! PESACKA ZONA! Zemun, Centar, Gospodska, 8.0, 214 m2 sa 2 terase, I i II od II sprata,... više

600.000€ (2 803 €/m²)

  • 8.0 soba
  • 214m²
  • 1.sprat

STARI GRAD CENTAR 120m2 , 2L , 495000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Centar, Hilandarska, 4.5, 120 m2 sa 2 lodje, VPR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet,... više

495.000€ (4 125 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 120m²
  • Visoko prizemlje.sprat

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 176m2 , 2T , 450000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Esad Pasina, 4.0 (adaptibilan u 5.0), 176 m2 sa dve terase, II, III i IV od IV sprata, tripleks,... više

450.000€ (2 556 €/m²)

  • 4 soba
  • 176m²
  • 2.sprat