Vidikovac, Rakovica, Beograd
3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj... više
290.000€ (3 152 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 57.15 m², koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade koja... više
94.300€ (1 654 €/m²)
Labudovo Brdo, Rakovica, Beograd
POGLED KOJI ODUZIMA DAH – Funkcionalan porodični stan kod Gimnazije! Tražite dom koji spaja mir, fantastičan pogled i odmah useljiv prostor?... više
132.000€ (2 400 €/m²)
Kluz, Zvezdara, Beograd
3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više
240.000€ (3 582 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više
990.000€ (7 557 €/m²)
Cvetni Trg, Vračar, Beograd
2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu... više
185.000€ (4 204 €/m²)
Knez Mihajlova, Stari Grad, Beograd
3,0 69m2 + terasa 4m2, 4/4, lift, toplotne pumpe, lux renoviran, interfon, internet, video nadzor Iako u samom centru Beograda, Čika Ljubina... više
399.000€ (5 465 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 58.03 m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više
95.750€ (1 650 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više
421.888€ (3 980 €/m²)
Mirijevo, Beograd
Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više
155.088€ (2 423 €/m²)
Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd
U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više
290.000€ (5 370 €/m²)
Mirijevo, Beograd
138.000€ (2 300 €/m²)