Za upit moderan stan centru Beograda pronađeno 188 oglasa

Stanovi u izgradnji 39.32 m² – 96.47 m², Obrenovac

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra... više

1.650€ (42 €/m²)

  • soba
  • 39m²
  • .sprat

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

160.210€ (2 715 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

236.245€ (2 715 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 2/6 spratova

Železnik, Čukarica, Beograd

119.690€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

Jednoiposoban stan u izgradnji 39.32 m², Obrenovac - 64.878€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 39.32m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

64.878€ (1 663 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 57.21 m², Obrenovac - 94.397€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvoiposoban stan 57.21m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

94.397€ (1 656 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića, 97m2 - LUX

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst - Vojislava Ilića - LUX 4.0, 97m2, 2/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzni stanovi u... više

329.664€ (3 398 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 2/5 spratova

Jednoiposoban stan 40m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 40m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 375 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/5 spratova

PRODAJA, 3.0 STAN, NOVOGRADNJA, ZVEZDAR-AVIV PARK

Zvezdara, Zvezdara, Beograd

U ponudi je trosoban stan smesten u modernom stambenom kompleksu koji postavlja nove standarde savremenog stanovanja. Nalazi se u mirnom i elitnom... više

228.500€ (3 360 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 4.sprat

Dvoiposoban stan 62.20m², II sprat, Rvati, Obrenovac – 111.960€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

111.960€ (1 805 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/3 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan 42.48m², I sprat, Rvati, Obrenovac - 76.464€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

76.464€ (1 820 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/3 spratova