Za upit moderan stan Beogradu pronađeno 367 oglasa

Vračar, Neimar, Gospodara Vučića, 2.0, 60m2, 299000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 109395, I/III, lift, francuski balkon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Fantastican 2.0 stan sa smart... više

299.000€ (4 983 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, Baba Višnjina, 3.0, 223m2, 892000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121518, I/IV, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je izuzetno reprezentativan poslovni prostor (stan koji je adaptiran... više

892.000€ (4 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 223m²
  • 1/4 spratova

Vračar, Crveni krst, , 5.0, 160m2, 590000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126415, IV/IV, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan... više

590.000€ (3 687 €/m²)

  • 5 soba
  • 160m²
  • 4/4 spratova

Dupleks, troiposoban stan 87m2, Obrenovac, Centar - 146.000€ + PDV

Obrenovac, Beograd

Na prodaju troiposoban stan površine 87,22 m², dupleks na (Pk) stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika sa stepenistem,... više

146.000€ (1 678 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 87m²
  • Potkrovlje.sprat

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Jednoiposoban stan 52.53 m², PK, Obrenovac - 69.339€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

69.339€ (1 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • Potkrovlje.sprat

Palilula, Borča, Mihaila Šolohova, 5.0, 200m2, 300000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 130368, I/II, dupleks, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzan, uknjizen stan vrhunskog kvaliteta... više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 200m²
  • 1/2 spratova

- palilula sf 2633

Borča, Palilula, Beograd

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva.... više

139.000€ (2 482 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 125m2, 670000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 121561, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. ***ELEGANTAN 4.0 STAN OD 125m2, TERASA... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3/5 spratova

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 3.0, 59m2, 159300EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131327. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

159.300€ (2 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Crveni krst, , 4.0, 87m2, 389000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 112021, IV/VIII, lift, uknjizen, ulaz mermerni, garaza, stambena zgrada. **LUX 4.0 STAN, TERASA, GARAZA**Izuzetan 4.0 stan sa... više

389.000€ (4 471 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 4/8 spratova