Za upit moderan stan Beogradu pronađeno 367 oglasa

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 1/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

213.070€ (3 551 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 50m2, 120696 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

120.696€ (2 413 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Sunnyville 3.0 67m2, novogradnja ID#1623

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi, trosoban stan u modernom komplesku Sunnyville u mirnom delu Višnjičke banje. Stan od 67m2, izuzetnog rasporeda. Sastoji... više

230.000€ (3 432 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 1/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 1.5, 44m2, 105600 EUR

Mirijevo, Beograd

105.600€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 2.0, 59m2, 135700 EUR

Mirijevo, Beograd

135.700€ (2 300 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska, 148m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska 2.0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan... više

828.000€ (5 594 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 148m²
  • 4/5 spratova

Palilula, Profesorska kolonija - Ilirska, 59m2

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

Palilula, Profesorska kolinija - Ilirska 2.0, 59m2, 1+2/2, inverter klima, interfon U ponudi moderno opremljen stan sa galerijom u zgradi... više

210.000€ (3 559 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 80m2, 210500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

210.500€ (2 631 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miljana Miljanića, 2.5, 70m2, 205000EUR

Vojvode Vlahovića, Beograd

Agencijski ID: 115575, I/V, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen stan sa namestajem u stanu na... više

205.000€ (2 928 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/5 spratova