Dedinje, Savski Venac, Beograd
4.0, 175m2 + terasa 70m2, vpr/4, EG/podno, LUX, ktv, internet, interfon, ostava, odmah useljiv Dedinje spada u jedan od najlepših i najšumovitijih... više
950.000€ (5 428 €/m²)
Hram, Vračar, Beograd
VRAČAR-HRAM, Fenomenalna, ekskluzivna novogradnja.Porodična intimna zgrada u centru dešavanja. Lokacija ovog objekta govori sve. Nalazi se ispod... više
679.000€ (5 183 €/m²)
Južni bulevar, Vračar, Beograd
3.0, 83m2, terasa, 5/5, lift, EG, lux, ktv, internet, interfon, dizajnerski, adaptibilan, garažno mesto po dodatnoj ceni Stan se nalazi u Šumatovačkoj... više
399.000€ (4 807 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više
420.000€ (6 000 €/m²)
Dedinje, Savski Venac, Beograd
2.0, 131m2, 1/3, LUX, podno grejanje (gas), lift, dva garažna parking mesta, ostava, smart home sistem upravljanja, video nadzor, interfon,... više
990.000€ (7 557 €/m²)
Kluz, Zvezdara, Beograd
3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više
240.000€ (3 582 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 16461, I/II, klima, salonski, telefon, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, dvoriste/basta, podrum. U... više
350.000€ (5 000 €/m²)
Stari Grad, Beograd
Agencijski ID: 14865, V/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz mermerni, podrum, deljiv, stambena zgrada. Kompletno renoviran... više
380.000€ (4 000 €/m²)
Dorćol, Stari Grad, Beograd
1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu,... više
170.000€ (5 151 €/m²)
Jove Ilića, Voždovac, Beograd
4.0, 130m2 (dve terase 14m2), 1/1, LUX, salonac, pola parcele (205m2), pola tavana (60m2) i pola podruma (50m2), ktv, internet, interfon, toplotne... više
769.000€ (5 915 €/m²)
Skupština, Stari Grad, Beograd
3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna... više
417.000€ (4 389 €/m²)
Kneza Miloša, Beograd
Beograd, Savski Venac - Centar, Kneza Miloša 3.5, 105m2, krovna terasa iznad stana od 80 m2, 6/6, CG (kompletno lux renoviran) Luksuzno renoviran... više
388.400€ (3 699 €/m²)