Za upit lux stanovi Beograd pronađeno 460 oglasa

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 750000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110025, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo... više

750.000€ (4 054 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²

Stari grad, centar - Kralja Petra, 85m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kralja Petra 3.0, 85m2 (terasa 15m2), VPR/5, EG, lift, telefon, interfon, podrum U najlepšem delu Dorćola, u visini prvog... više

360.000€ (4 235 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • vp/5 spratova

- novi beograd sf 2635

Airport City Belgrade, Novi Beograd, Beograd

U ponudi je luksuzan stan u prestižnom kondominijumu Wellport, prvom pravom kompleksu sa akcentom na privatnost i sigurnost. Ovaj stan na prizemlju... više

344.999€ (3 791 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 91m²
  • .sprat

Rakovica, Vidikovac - Vidikovački venac 92m2

Vidikovac, Rakovica, Beograd

3.5, 92m2 + terasa, 1/7, CG, lift, klima, interfon, internet, KTV, podrum Vidikovac je urbano naselje u opštini Rakovica, poznato po odličnoj... više

290.000€ (3 152 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 1/7 spratova

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

Dvoiposoban stan 62.20m², II sprat, Rvati, Obrenovac – 111.960€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja,... više

111.960€ (1 805 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan 49.22m², I sprat, Rvati, Obrenovac – 88.596€ + PDV

Rvati, Obrenovac, Beograd

88.596€ (1 808 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1.sprat

PRODAJA, TROSOBAN PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Riviera - stambeno-poslovni objekat na obali reke, na jedinstvenoj poziciji i mikrolokaciji. Zgrada je projektovana i dizajnirana da svojim... više

892.888€ (6 332 €/m²)

  • 3 soba
  • 141m²
  • 19.sprat

+ČUKARICA VN 3292

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Na prodaju – izuzetan stan na početku Banovog brda. Ova nekretnina predstavlja pravu retkost na tržištu – spoj vrhunske lokacije, izuzetne... više

699.000€ (2 773 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 252m²
  • 4/8 spratova

VRACAR CUBURA 92m2 , L , 360000e

Cubura, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sumatovacka, 3.0 (adaptabilan u 3.5), 92 m2 sa lodjom, I od IV sprata, toplotne pumpe, lift,... više

360.000€ (3 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

BW ALEGRA - EKSKLUZIVAN 5.0 STAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Predstavljamo BW Alegra - novu niskospratnicu u srcu Savamale koja spaja modernu arhitekturu sa elementima kulturne bastine Beograda. Smesten... više

504.888€ (4 007 €/m²)

  • 5 soba
  • 126m²
  • 8.sprat

IMPRESIVAN, PREMIUM STAN - BW RIVIERA

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

910.888€ (5 914 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 5.sprat