Za upit Lazarevac pronađeno 21 oglasa

Čukaricka Padina, odličan stan 31m2

Čukaricka Padina, Čukarica, Beograd

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u... više

95.000€ (3 064 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 31m²
  • 3/9 spratova

KUCA LAZAREVAC LAZAREVAC 107m2 , 80000e

Lazarevac, Lazarevac, Beograd

Prodaja vertikale kuće Beograd, LAZAREVAC, Centar, ul. Miloja Bogdanovića, UKNJIŽENO vertikala se sastoji od dva uknjižena trosobna stana... više

80.000€ (747 €/m²)

  • 107m²

Lazarevac, Lazarevac (mesto), Branka Radičevića, 2.0, 50m2, 79900EUR

Lazarevac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 126231, III/III, terasa, uknjizen, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720... više

79.900€ (1 598 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 3/3 spratova

Oglas

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Na prodaju višenamenska nekretnina sa 3 stambene jedinice, garažama i ograđenim placem na samo par minuta hoda od centra Stepojevca! Nekretnine... više

150.000€ (802 €/m²)

  • 187m²
  • .sprat

LAZAREVAC STEPOJEVAC 99m2 , 60000e

Stepojevac, Lazarevac, Beograd

Uknjižena kuca 99m˛ na placu od 17 ari, na 400m od centra Stepojevca, blizu škole, ambulante, pijace, pošte, autobuske stanice, u blizini Ibarske... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²

- lazarevac sf 2668

Lazarevac, Beograd

Prodaje se kompletno opremljen, dvosoban stan u centru Lazarevac sa garaznim mestom. U blizini škola, crkva, marketi, parkovi. Zgrada gradjena... više

109.000€ (2 137 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • 2.sprat

Oglas

Mirosaljci, Lazarevac, Beograd

• Na prodaju seosko imanje površine 1,6 ha u jednoj celini sa dve porodično-stambene zgrade i pet pomoćnih objekata. • Struktura: Jedna kuća... više

75.000€ (300 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Prodajem plac u Vrbovnu

Lazarevac, Beograd

Na prodaju plac površine 50 ari nalazi se u Vrbovnu 150 m udaljen od magistrale,30 km od beograda,u gradjevinskoj zoni,prilaz sa puta u širini... više

48.000€ (9 €/m²)

  • 5000m²

Kuća 30m2, 14 ari, Vrbovno, opština Lazarevac - 35000€

Vrbovno, Lazarevac, Beograd

Na prodaju stambena kuca u Vrbovnu , opstina Lazarevac , korisne površine 30m2 na placu od 13,97 ari. – Nekretnina u svom prizemnom delu sadrži... više

35.000€ (1 166 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Prodajem polovinu kuce u Lazarevcu

Beograd

Na prodaju polovina kuće u Lazarevcu udaljena 600 m od novog vatrogasnog.Površine 200 mkv,plac 5 ari,poseduje prizemlje sprat i potkrovlje koje... više

70.000€ (350 €/m²)

  • 200m²

Lazarevac – Šopić 1,2ari ID#25405

Šopić, Lazarevac, Beograd

Prodaje zemljište u građevinskom području u naselju Šopić u Lazarevcu, ukupne površine 66a 24m2, četiri parcele u jednom komadu, sa uknjiženom... više

99.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodajem zemljiste sa kucom od 360m2 u Stepojevcu-Lazarevac

Lazarevac, Beograd

Na prodaju zemljište 1.05 ha,sa kućom 360 m2,nalazi se Stepojevcu 40 km udaljeno od Beograda,plac je dvostrano orjentisan izlazi na magistralu... više

200.000€ (555 €/m²)

  • 360m²