Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

PRODAJA, 4.0 STAN NA VRACARU

Vracar, Vracar, Beograd

U srcu Vracara, kod Kalenic pijace savrsen dizajn stana, vrhunski raspored .Nalazi se u zgradi sa liftom sa svega 5 stanova, jedan stan po spratu,... više

670.000€ (5 360 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 3.sprat

VOZDOVAC LEKINO BRDO 93m2 , T , 470000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift,... više

470.000€ (5 053 €/m²)

  • 4 soba
  • 93m²
  • 3.sprat

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

2.0, Cvetanova ćuprija, LUX, 40m2, 3/4, EG, terasa, parking. Predivan, svetao, uknjižen stan u novoj održavanoj zgradi. Stan je funkcionalan,... više

126.000€ (3 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Belville - Bulevar Crvene Armije 94m2

Blok 67 - Belville, Novi Beograd, Beograd

4.0, 94m2 (terasa), 13/13, CG, lift, internet, interfon, dve klime, ktv, video nadzor, garažno mesto. Novobeogradsko naselje Belville smešteno... više

535.000€ (5 691 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 94m²
  • 13/13 spratova

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska, 2.5 stan/pp, 53m2, PSUT/8, C

Klinički Centar, Beograd

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5, 53m2, PSUT/8, CG, podrum, 2 ulaza Prodaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je... više

139.000€ (2 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²

PRODAJA, 4.0 STAN NA BEZANIJSKOJ KOSI

Bezanijska Kosa, Novi Beograd, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican cetvorosoban stan, potpuno opremljen. Nalazi se u lepo odrzavanoj zgradi, pozicioniranoj u parkovskom... više

259.000€ (3 083 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 4.0, 91m2, 364000EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 131673, VI/VII, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Luksuzan, svetao cetvorosoban stan u centralnom delu Zemunskih... više

364.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 6/7 spratova

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Živka Davidovića , 3.0, 65m2, 195000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjizen, garaza, dvoriste/basta, ostava. *** Odlicno pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.***... više

195.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Kapetana Miloša Žunjića , 4.0, 102m2, 205180 EUR

Mirijevo, Beograd

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini... više

205.180€ (2 011 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića, 65m2

Blok 64, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

253.500€ (3 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1/10 spratova

Palilula, Hala Pionir - Bulevar despota Stefana 77m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica... više

306.000€ (3 974 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 7/9 spratova