Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

GROCKA KALUDJERICA 87m2 , 139000e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više

139.000€ (1 597 €/m²)

  • 3 soba
  • 87m²
  • 1.sprat

Bele vode, odličan stan 37m2

Bele Vode, Čukarica, Beograd

Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno... više

98.000€ (2 648 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • 3/6 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 2.0, 70m2, 129500EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130621, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

129.500€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 70m²
  • 4.sprat

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode stepe , 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 8 soba
  • 242m²
  • 1/4 spratova

Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5671

Vinča, Grocka, Beograd

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je... više

135.000€ (1 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet,... više

380.000€ (2 676 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 142m²
  • 1/2 spratova

VOZDOVAC AUTOKOMANDA 53m2 , T , 225000e

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

U PONUDI I GARAZNO MESTO, PO CENI OD 35.000 EUR. Agent prodaje: 060/1470-111 HODNIK, DNEVNI BORAVAK, SPAVACA SOBA, KUHINJA, KUPATILO I TERASA.... više

225.000€ (4 245 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 5.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, Kursulina, 4.0, 112m2, 410000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 114856, IV/IV, lift, salonski, terasa(2), uknjizen, ulaz mermerni, stara gradnja, tavan, ostava, deljiv, stambena zgrada. **RETKO... više

410.000€ (3 660 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 4/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 38m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 1.0, 38m2 (lođa 4m2), VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

140.600€ (3 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • vp/4 spratova

Novi Beograd, Blok 21, Bulevar Mihajla Pupina, 2.0, 77m2, 236000EUR

Blok 21 (10 Gimnazija), Beograd

Agencijski ID: 130250, V/V, uknjizen. Na prodaju stan na odlicnoj mikro lokaciji. Dvostrano orjentisan. Sastoji se iz: hodnika, kupatila, dve... više

236.000€ (3 064 €/m²)

  • 2 soba
  • 77m²
  • 5/5 spratova

Voždovac, Autokomanda, Admirala Vukovića, 4.0, 133m2, 505400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 117147, III/V, dupleks, lift, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. NOVOGRADNJA! FENOMENALAN DUPLEX NA ODLICNOJ LOKACIJI... više

505.400€ (3 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/5 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 45m2, 83250EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130624, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

83.250€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 4.sprat