Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

Jednoiposoban nov stan, 47 m², Borča

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu... više

96.000€ (2 042 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN -

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona (BW Aria), 92m2 - LUKSUZNO NAMEŠTEN - OSTAVA GRATIS 3.5, 92m2 (terasa 8m2), 5/21, CG, lift, telefon,... više

498.888€ (5 422 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • 5/21 spratova

Stari grad, Dorćol, Venizelosova, 3.0, 79m2, 395000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 72417, II/VI, klima, lift, francuski balkon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza. U CENU JE URACUNATA... više

395.000€ (5 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/6 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 220kvm+1,2a ID#24913

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2,5ara (osećaj privatne kuće), šestosoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 39m2, 98670 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

98.670€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 119m2, 219000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 125724, VII/VIII, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum,... više

219.000€ (1 840 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 7/8 spratova

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 60m2, 420000EUR

Blok 65, Beograd

Agencijski ID: 120214, XIV/XXX, klima, lift, telefon, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

420.000€ (7 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 14/30 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1579

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku... više

101.500€ (2 537 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Stari grad, Dorćol, , 3.0, 80m2, 359000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 126349, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, podrum, deljiv. UKNJIZEN... više

359.000€ (4 487 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Savski venac, Dedinje, , 3.0, 81m2, 430000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 121444, II/IV, klima, salonski, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

430.000€ (5 308 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 50m2 , 300000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trg Republike, Dositejeva, 2.0, 50 m2, bez terase, PR od V spratova, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • Prizemlje