Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1823 oglasa

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Braće Jerković, odličan stan 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban,... više

130.000€ (2 765 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode stepe , 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 8 soba
  • 242m²
  • 1/4 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN KOD HRAMA SVETOG SAVE

Hram Svetog Save, Vracar, Beograd

Dizajnerski stan na prestiznoj lokaciji u srcu Vracara U mirnoj ulici, na svega nekoliko koraka od Hrama Svetog Save i Karadjordjevog parka... više

314.000€ (4 186 €/m²)

  • 2 soba
  • 75m²
  • 3.sprat

Petosoban stan 162 m², III sprat, Obrenovac, Rojkovac – 262 000 € (NAMEŠT

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju petosoban stan, površine 162 m², u Obrenovcu, naselje Rojkovac, koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade (potkrovlje).... više

262.000€ (1 617 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara, 52m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj... više

183.000€ (3 519 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Prizemlje/4 spratova

Garsonjera u izgradnji 29.84m², PR, Obrenovac, CENTAR - 59.680€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

59.680€ (2 057 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • Prizemlje

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca, 114m2

Pravni fakultet, Vračar, Beograd

Vračar, Pravni fakultet - Vojvode Šupljikca 4.0, 114m2 (lođa 5m2), EG na struju, lift, 6/6, interfon, podrum Na odličnoj lokaciji blizu Bulevara... više

330.000€ (2 894 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6/6 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 130m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3.0, 130m2 (terasa 19,66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

676.000€ (5 200 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 130m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova

Vračar, Krunski venac - Krunska, 132m2

Krunski venac, Vračar, Beograd

Vračar, Krunski venac - Krunska 5.0, 132m2 (terasa 20m2), VPR/2, CG, tri klime, telefon, interfon, ostava (10m2), dva podruma U ponudi izuzetan,... više

505.000€ (3 825 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 132m²
  • vp/2 spratova

Rakovica, jednoiposoban stan 30m2

Rakovica, Rakovica, Beograd

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom... više

62.000€ (2 066 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • Suteren/4 spratova