Bele Vode, Čukarica, Beograd
Kompleks zgrada novije gradnje. Prodaje se stan od 37m2, po strukturi jednosoban ali vrlo adaptibilan. 3. sprat od 6 u zgradi sa liftom. Centralno... više
98.000€ (2 648 €/m²)
Kaludjerica, Grocka, Beograd
Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom.... više
145.000€ (1 611 €/m²)
Radiofar, Beograd
Agencijski ID: 130623, IV/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više
94.350€ (1 850 €/m²)
Skadarlija, Stari Grad, Beograd
1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više
330.000€ (6 875 €/m²)
Miljakovac, Beograd
Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno... više
205.000€ (1 898 €/m²)
Kaluđerica, Grocka, Beograd
Grocka, Kaluđerica - Izvorska 3.0, 81m2 (dve terase 11m2 + 9m2), 2/4, EG, interfon, video nadzor, parking U prilici smo da ponudimo komforan... više
150.800€ (1 861 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.0, 48m2 (terasa 5m2), 2/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više
190.904€ (3 977 €/m²)
Voždovac, Beograd
Agencijski ID: 101546, VII/VII, lift, uknjizen, novogradnja. Ulica Ozrenska izdvojena je od gradske vreve a opet odlicno povezana sa centrom... više
388.000€ (2 395 €/m²)
Mirijevo, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković 1.5, 44m2, SUT/3, podno grejanje, interfon U ponudi stan u Mirijevu, smešten u suterenu koji, zbog... više
120.000€ (2 727 €/m²)
Ledine, Beograd
Veoma lep i funkcionalan duplex. Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bežanijske kose, Novog Beograda, autoputa i velikih trgovinskih... više
225.000€ (2 368 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
3.0, 70m2(lođa), 1/6, lift, CG, LUX, dizajnerski, garaža, video nadzor Stan se nalazi u Bulevaru kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Ovo je... više
420.000€ (6 000 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više
84.000€ (2 000 €/m²)