Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1816 oglasa

ZVEZDARA GRADSKA BOLNICA 104m2 , T , 348000e

Gradska Bolnica, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Gradska bolnica, Cingrijina, 4.0, 104 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3.sprat

U naselju Medak 2 ID#5676

Centar, Voždovac, Beograd

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. više

110.000€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Visoko prizemlje/8 spratova

Garsonjera u izgradnji 27.57m², PR, Obrenovac, CENTAR – 55.140€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više

55.140€ (2 042 €/m²)

  • Garsonjera
  • 27m²
  • Prizemlje

STAN CUKARICA BANOVO BRDO 138m2 , 2T , 295000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i... više

295.000€ (2 137 €/m²)

  • 5.5 soba
  • 138m²
  • Prizemlje

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 56m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 56m2 (lođa 9m2), 2/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

206.500€ (3 687 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/4 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 3.0, 131m2, 504652EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 119106, VII/VII, lift(2), terasa(2), uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan... više

504.652€ (3 852 €/m²)

  • 3 soba
  • 131m²
  • 7/7 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), , 4.0, 162m2, 267000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada.... više

267.000€ (1 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 162m²
  • 3.sprat

Kula West 65 ID#28206

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Moderan, luksuzan stan, sa panoramskim pogledom, na izuzetnoj lokaciji. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.... više

390.000€ (6 393 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 14/39 spratova

Voždovac - Braće Jerković, 47m2

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Voždovac - Braće Jerković 1.0, 47m2 (zastakljena lođa 6m2), CG, lift, PR/6, interfon, podrum Prodaje se stan u mirnom delu naselja Braće Jerković... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 47m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina, 62m2

Delta City, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Delta city (Lastavica) - Jurija Gagarina 2.0, 62m2 (terasa 5m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, parking U podudi stan u luksuznoj... više

309.000€ (4 983 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 2/6 spratova

2.0 Sunnyville, Višnjička banja ID#1625

Višnjička Banja, Palilula, Beograd

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji... više

165.000€ (3 750 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/5 spratova

Novi Beograd, Blok 64, Gandijeva, 3.5, 100m2, 255000EUR

Blok 64, Beograd

Agencijski ID: 131641, XVII/XVIII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. Retko u ponudi – jedinstven 3.5 stan sa... više

255.000€ (2 550 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 17/18 spratova