Za upit kuće Borca pronađeno 708 oglasa

Prodaje se kuća u Bresnici

Bresnica, Kragujevac

Prodaje se kvalitetna porodična kuća na sprat, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Bresnica, idealna za život jedne ili dve porodice. Kuća... više

180.000€ (1 200 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Kuća na Vašarištu 200m2

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća na Vašarištu površine 200m2. Kuća je etažirana i sastoji se od tri stana. Svaki stan čine hodnik, dve spavaće sobe, dnevni... više

180.000€ (900 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

MLADENOVAC MEDJULUZJE 151m2 , 24 , 89000e

Medjuluzje, Mladenovac, Beograd

IZUZETNO KVALITETNO GRAĐENA KUĆA SA GARAŽOM I PLACEM OD 10 ARI. ODMAH USELJIVA, JER SEM SPOLJNE PVC STOLARIJE, DOBRIH PODOVA I KUPATILA, KUĆA... više

89.000€ (589 €/m²)

  • 151m²

Kuća u Kragujevcu

Kozujevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća površine 72m2 na placu od 11.60 ari . Nalazi se u Kozujevu na 5 km udaljenosti od centra grada, u parkovskom okruženju obzirom... više

62.000€ (861 €/m²)

  • 72m²
  • Prizemlje

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička, 240m2

Ada Ciganlija, Čukarica, Beograd

Čukarica, Ada Ciganlija - Radnička splav, 3.0, 240m2 (terasa 50m2), tri inverter klime U ponudi splav-kuća na Adi Ciganliji, lociran na idealnom... više

250.000€ (1 041 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Poljoprivredno domaćinstvo u Paligracu

Paligrace, Crveni krst, Niš

Prodaje se aktivno poljoprivredno domaćinstvo u s. Paligrace, dvadesetak kilometara od Niša, na putu za Sokobanju. Domaćinstvo se sastoji od... više

65.000€ (866 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

Potpuno nova kuća blizu Jagodine

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća nedaleko od Jagodine svega 8.5 kilometara U mirnom delu sela sa prelepim pogledom i prirodom u okruženju Put do kuće je... više

60.000€ (397 €/m²)

  • 151m²
  • Prizemlje/1 spratova

ETNO KUĆICA

Gradska Lokacija, Titel

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za... više

41.200€ (468 €/m²)

  • 88m²
  • .sprat

Kuća u Kniću, korisna površina 50 m2, pomoćni objekti, plac površine 3904

Knić, Knić, Knić

Na prodaju porodićna kuća površine 50 m2 na parceli od 39 ari. Nalazi se u Kniću na par kilometara udaljenosti od centra, u neposrednoj blizini... više

22.000€ (440 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Barajevo, Vranić, Bratstva i jedinstva, Kuća, 399m2, 250000 EUR

Vranić, Beograd

Stambeno-poslovna zgrada, na dobroj lokaciji, pored magistrale, na 30 minuta od Beograda. Lux opremljena, ugrađeni najkvalitetniji materijali.... više

250.000€ (626 €/m²)

  • 399m²

Irig, Banja Vrdnik, , 1.0, 70m2, 120000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 126648, 10.08a, prizemna, struja, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

120.000€ (1 714 €/m²)

  • 70m²

Seosko imanje 91, 63 ara – veliki plac i kuća

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina.... više

37.000€ (397 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje