Za upit kuća ili plac Beogradu pronađeno 1162 oglasa

Zemun, Batajnica, Terminal, Zemljište, 3000ari, 140000 EUR

Batajnica, Beograd

Dozvoljena gradnja. Gradsko građevinsko zemljište u privrednoj zoni. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 62478. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

140.000€ (46 €/m²)

  • 3000m²

PALILULA KARABURMA 62m2 , 380000e

Karaburma, Palilula, Beograd

PODRUM PRIZEMLJE: SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, WC I VERANDA. PRVI SPRAT: DVE SOBE, KUPATILO I TERASA. TAVAN uknjizen /0 KAMCATSKA više

380.000€ (6 129 €/m²)

  • 62m²

Grocka, Vrčin - Krajiška, 118.69 ari

Vrčin, Grocka, Beograd

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118.69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118,69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu.... više

295.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ, 85.52 ara

Dobanovci, Surčin, Beograd

Surčin, Dobanovci - Braće Vranješ plac, 85.52 ara Na 15 km od Beograda, 4 km od petlje auto-puta u Dobanovcima, u ponudi je zemljište u građevinskom... više

255.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Grocka, Zaklopača - Staro selo, 85.21a

Zaklopača, Grocka, Beograd

Grocka, Zaklopača - Staro selo plac/građevinsko zemljište, 85.21a, front prema jednoj ulici 116m, front prema drugoj ulici 145m Prodaje se... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Krnjača, Zage Malivuk , Zemljište, 6000ari, 300000 EUR

Krnjača, Beograd

Plac se nalazi u blizini raskrsnice Pančevačkog puta i obilaznice za Ovču. Zage Malivuk ka Ovči sa desne strane. Uknjiženo građevinsko zemljište.... više

300.000€ (50 €/m²)

  • 6000m²

Čukarica, Železnik, Avalska, Zemljište, 4200ari, 330000 EUR

Železnik, Beograd

Građevinska parcela, odmah do ulice, front 25 m. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51673. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. više

330.000€ (78 €/m²)

  • 4200m²

Surčin, Surčin, Aerodrom Nikola Tesla, Zemljište, 10000ari, 650000 EUR

Surčin, Beograd

Parcela je obuhvaćena Planom detaljne regulacije za kompleks aerodrom Nikola Tesla Beograd. Polovina parcele se nalazi u zoni komercijalnih... više

650.000€ (65 €/m²)

  • 10000m²

Čukarica, Vodovodska, Savske terase, Zemljište, 600ari, 82000 EUR

Vodovodska, Beograd

Odlični isparcelisani placevi, gradsko građevinsko zemljište, Savske terase (Makiške terase), iznad Vodovodske ulice. Tri placa po 6 ari. GREJANJE... više

82.000€ (136 €/m²)

  • 600m²

Veliki Mokri Lug, građevinsko zemljište, 17, 45 ari ID#1529

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Građevinsko zemljište koje se nalazi u Velikom Mokrom Lugu, potez Buljubašina voda, blizu stajališta autobusa broj 20, u mirnom delu grada (bez... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 20a, 26000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

26.000€ (13 €/m²)

  • 2000m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 16a, 21000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni... više

21.000€ (13 €/m²)

  • 1600m²