Za upit kuća do 25000 evra pronađeno 85 oglasa

Prodaje se kuca Beograd-Zvezdara

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Prodaju se kuća 45 m2 i 2 šupe 8 m2 u zajedničkom dvorištu. Objekat je za renoviranje. Može se dograditi visoko potkrovlje. Prva u nizu do ulice.... više

1€ (0 €/m²)

  • 53m²

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova

Autentična kuća iz 1937. godine

Crnče, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća površine 39 m² u selu Crnče kod Jagodine, na placu od 14,06 ari. Ova nekretnina nosi duh vremena iz 1937. godine, kada je i... više

18.000€ (461 €/m²)

  • 39m²
  • Prizemlje

Na prodaju starija kuća 67m² sa velikim imanjem 51a, Orašac - 18.000€

Orašac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se starija kuća površine 67 m², uz staru štalu, na izuzetno velikom placu ukupne površine 51,26 ari, od čega je 23 ara bagremove šume.... više

18.000€ (268 €/m²)

  • 67m²
  • .sprat

Prodaje se plac u selu Grdanica

Grdanica, Leskovac, Leskovac

Prodaju se dve parcelu u selu Grdanica ukupne površine 1145m2. Na jednoj parceli je upisan objekat od 44. Postoje svi priključci na parceli... više

16.000€ (363 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća-hitno

Striža, Okolina, Paraćin

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene više

18.000€ (90 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Kompletno seosko domacinstvo u selu Vukmanovac

Vukmanovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domacinstvo u Vukmanovcu. Domacinstvo čini stara seoska kuća ,uknjižena na 78m2 sa podrumom iz 1955 godine,... više

24.000€ (307 €/m²)

  • 78m²
  • 1/1 spratova

Kuća na sprat sa spoljnim stepenicama

Deonica, Okolina, Jagodina

Kuća građena 1991god.,spratna,spoljne stepenice za sprat U prizemlju su dve prostorije i gore dve manje,omalterisane. Nema kupatilа,ima garaža... više

24.000€ (320 €/m²)

  • 75m²
  • /2 spratova

Kuća u Knežici, 57m2 sa zemljištem od 80 ari

Knežica, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je... više

15.000€ (263 €/m²)

  • 57m²
  • Prizemlje

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

APATIN - KUĆA ČVRSTE GRADNJE

Širi centar, Apatin

U Apatinu se prodaje porodična kuća čvrste gradnje. Kuća je od 108m2, više pomoćnih objekatai od 115m2 i sve to na parceli od 1087m2. Poseduje... više

25.000€ (231 €/m²)

  • 108m²
  • .sprat

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova