Za upit Kragujevac stanovi pronađeno 78 oglasa

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

117.106€ (2 209 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 2/6 spratova

NA PRODAJU – NOV STAN 106m² NA BUBNjU

Bubanj, Kragujevac

Savršena lokacija – na par minuta hoda od fakulteta! Prodaje se prostran stan površine 106m², u jednom od najtraženijih delova Kragujevca –... više

191.500€ (1 806 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 106m²
  • 1/6 spratova

Nov dvosoban lux stan površine 74 m² - Penthaus u Matis New Point kompleksu,

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom... više

133.000€ (1 797 €/m²)

  • 2 soba
  • 74m²
  • 1.sprat

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca – prostran i funkcionalan stan na

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u centru Kragujevca, na jednoj od najatraktivnijih gradskih lokacija, u blizini fakulteta, škola, obdanista i svih neophodnih... više

145.000€ (2 230 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 1/2 spratova

EKSKLUZIVAN SALONSKI STAN IZ PERIODA KRALJEVINE - NASELJE MALA VAGA

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju je izuzetno svetao i prostran salonski stan površine 70 m², koji se nalazi u kvalitetnoj i mirnoj zgradi. Sa visinom plafona od impresivnih... više

150.000€ (2 142 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/3 spratova

Penthaus sa tri spavaće sobe i dva kupatila - Kragujevac, Aerodrom, 83,78 m2 p

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 83,78 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

172.816€ (2 082 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 4/3 spratova

Jednoiposoban stan u izgradnji Erdoglija

Erdoglija, Kragujevac

Novi stambeni objekat nalazi se u užem centru Kragujevca, u mirnoj gradskoj zoni nadomak ključnih sadržaja: glavnog hrama, gimnazije, centralnog... više

98.500€ (2 188 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/4 spratova

Stan sa velikim potencijalom u srcu Kragujevca!

Palilule, Kragujevac

Tražite mesto gde možete da izrazite svoj stil i stvorite dom iz snova? Ovaj stan od 57 m² na atraktivnoj lokaciji upravo čeka pravu osobu koja... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 1/1 spratova

Stan 52,35 m2, drugi sprat - Kragujevac, Aerodrom, u izgradnji

Aerodrom, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 52,35 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Aerodrom, u blizini marketa, stadiona, škole, vrtića, pijace, autobuskog... više

96.916€ (1 863 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 2/4 spratova

Hit cena!!! Prodaja stana sa garažnim mestom, Vašarište, Kragujevac

Vašarište, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u naselju Vašarište. Planirani završetak radova je do kraja ove godine, što kupcu pruža... više

135.000€ (2 755 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 6/7 spratova

Odlična novogradnja - odmah useljiv neuseljavan duplex u Erdogliji sa dve spav

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora površine od 80 m2 plus dve terase, koje ne ulaze u kvadraturu stana. Stan se nalazi na četvrtom... više

165.000€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 78m²
  • 4.sprat

Stan u Kragujevcu, 38 m2 - 3. sprat, naselje Stanovo

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3.... više

70.000€ (1 842 €/m²)

  • 1 soba
  • 38m²
  • 3.sprat