Za upit Kragujevac pronađeno 307 oglasa

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Stan u Kragujevcu, naselje gornja Erdoglija - površina 51м2 plus terasa

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odličan, komforan, stan u Kragujevcu, naselje Erdoglija, na prvom spratu površine 51 m2. Stan se nalazi u zgradi koja nema lift,... više

90.000€ (1 764 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan u soliteru na Maloj Vagi od 91 m²

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Predstavljamo vam prostran i potpuno renoviran stan smešten na desetom spratu solitera iza Maxija na Maloj Vagi. Zgrada je opremljena sa dva... više

140.000€ (1 538 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 10/10 spratova

Stan 53 m2, treći sprat - Kragujevac, Pivara, u izgradnji

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan površine 53 m2, u izgradnji u Kragujevcu, u naselju Pivara. Od prostorija ima, uz hodnik i dnevni boravak sa trpezarijom, dve... više

106.106€ (2 002 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/2 spratova

Kuća u Đuriselu

Đuriselo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Đuriselu od 70 m2 na 26 ari placa. Kuća je okružena zelenilom sa prelepim pogledom na grad i okolinu. U prizemlju se nalazi... više

46.350€ (1 053 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/2 spratova

Garsonjera od 18 m² u Centralnoj Radionici

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se garsonjera površine 18 m². Nalazi se u blizini Dis-a, na šestom spratu zgrade koja ima lift. Ispred zgrade su dostupna parking mesta.... više

39.900€ (2 216 €/m²)

  • Garsonjera
  • 18m²
  • 6/6 spratova

Gornja Sabanta - plac uz regionalni put Kragujevac Jagodina i dve stare kuće

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac na regionalnom putu Kragujevac Jagodina, sa direktnim izlazom na glavni put u širini 15 metara. Prodaju se tri katastarske parcele,... više

27.000€ (457 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

U ponudi plac od 12,54 ara u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko... više

45.000€ (35 €/m²)

  • 1254m²

Na prodaju kuća u Kragujevcu

Pivara, Kragujevac

Prodaje se potpuno opremljena porodična kuća u mirnom delu Kragujevca. Kuća se prodaje sa kompletnim nameštajem – useljiva odmah! Opis nekretnine:... više

159.650€ (1 064 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u Maršiću350m2

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

U naselju Maršić na svega 6km od centra grada na prodaju kuća 350m2, na placu površine 1ha i 68 ari. Kuća se prodaje po principu ključ u ruke,... više

400.000€ (1 142 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Bagremar, stan 48 m2

Bagremar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u Bagremaru od 48m2 u blizini hipodroma i Šumarica. Zgrada je starije gradnje, stan je kompletno renoviran od elektroinstalacija... više

80.000€ (1 666 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/3 spratova

Kompletno sređena kuća u Vinogradima sa odličnim placem

Vinogradi, Kragujevac, Kragujevac

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani... više

220.000€ (1 317 €/m²)

  • 167m²
  • Prizemlje