Za upit Kragujevac pronađeno 307 oglasa

Prodaje se plac u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se građevinsko zemljište površine 6a na izuzetnoj lokaciji u naselju Petrovac. Ova lokacija pruža savršen balans između prirodnog okruženja... više

21.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

300.000€ (578 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Vašarište - površina 89 m2, u osnovi, dva pomoć

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za stanovanje. Površina kuće u osnovi je 89 m2. Kuća je u postupku ozakonjenja. Sastoji... više

250.000€ (2 808 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Plac u Ramaći kod Kragujevca - voćnjak i njiva, površine 12433 m2, dozvoljen

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ramaća, udaljen od centra Kragujevca nešto više od 20 km. Pogodan za izgradnju vikendice, porodične kuće, ili više... više

20.000€ (1 €/m²)

  • 12433m²

Na prodaju plac- Beloševac

Beloševac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac od 20,19 ari u Beloševcu. Zemljište je gradsko građevinsko, može da se gradi na njemu. Plac se nalazi na uzvišenju sa pogledom... više

13.500€ (6 €/m²)

  • 2019m²

Parcela-livada u Ramaći- vidikovac

Ramaća, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju zemljište u selu Ramaća kod Kragujevca. Poljoprivredno zemljište-parcela je livada šeste klase, Prelep predeo, deo koji se zove Vidikovac.... više

20.000€ (4 €/m²)

  • 4062m²

Na prodaju kuća kod Kliničkog centra

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća od 130m2, na 1,3 ari placa u blizini Kliničkog centra. Kuća se sastoji iz tri nivoa, povezanih unutrašnjim stepenicama. Izuzetna... više

260.000€ (2 000 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje/2 spratova

U ponudi plac u naselju Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela od 43 ara u Petrovcu, pored glavnog puta koji vodi za Novi Milanovac. Parcela je pravougaonog oblika, vodi se kao poljoprivredno... više

36.000€ (8 €/m²)

  • 4336m²

Poljoprivredno zemljište u Kragujevcu, 5331 m2 - naselje Jovanovac

Jovanovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju poljoprivredno zemljište u naselju Jovanovac, u Kragujevcu, površine je 5331 m2 (njiva 3.klase). Do parcele trenutno nema izgrađen... više

7.000€ (1 €/m²)

  • 5331m²

Tvoj novi dom u srcu Kragujevca – Erdoglija, 76m²

Erdoglija, Kragujevac

Prava prilika koju ne treba propustiti! Zamislite stan u kojem imate dovoljno prostora za komforan život, mirnu lokaciju, a opet ste na svega... više

110.000€ (1 466 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Prodajem stan u centru Kragujevca

Centar, Kragujevac

Na prodaju stan površine 45 m² u samom centru Kragujevca, u neposrednoj blizini škole. U stanu ostaje kuhinja. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji,... više

83.000€ (1 844 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 4/4 spratova