Za upit kancelarija u Beogradu pronađeno 973 oglasa

Palilula, Borča, Dušana Uroševića, 6.0, 160m2, 200000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 131328, 5a, spratna, terasa, podrum. Kod crkve Svete Petke, u blizini se nalazi vise prodavnica, marketa, vrtica, igraonica kao... više

200.000€ (1 250 €/m²)

  • 160m²

Zemun, Gornji grad, Banijska, 13m2, 17000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 110115, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto od 13m², u pitanju je gm klackalica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

17.000€ (1 307 €/m²)

  • 13m²

Stari grad, Centar, Kolarčeva, 1.0, 41m2, 451000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 106898, PR/VI, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, stara gradnja, lokal. Uknjizen lokal,centar grada, u tri nivoa,... više

451.000€ (11 000 €/m²)

  • 41m²

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

Barajevo, Glumčevo brdo, Ivana Cankara, 4.5, 153m2, 139000EUR

Glumčevo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 124652, 20a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više

139.000€ (908 €/m²)

  • 153m²

Grocka, Kaluđerica, Radojke Lakić, 7.0, 350m2, 180000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada... više

180.000€ (514 €/m²)

  • 350m²

Čukarica, Rucka, Rucka, 96a, 20000EUR

Rucka, Beograd

Agencijski ID: 88982, uknjizen, njiva. Plac je poljuprivredno zemljiste. Nalazi se 4km od glavnog puta za Obrenovac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

20.000€ (2 €/m²)

  • 9600m²

Zemun, Kalvarija, Vladimira Nikolića, 1.0, 25m2, 99000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela.... više

99.000€ (3 960 €/m²)

  • 25m²

Novi Beograd, Ledine, Odžačarska, 2.0, 50m2, 88000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 113261, PR/I. Stan se nalazi u mirnoj (slepoj) ulici sa zasebnim ulazom i dvoristem. U dvoristu je moguce parkirati auto. Dvoriste... više

88.000€ (1 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Palilula, Višnjička Banja, Drvarske česme, 4a, 74000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 130390, uknjizen, plac. Plac u Visnjickoj banji, 500m od Slanackog puta, sa pogledom na Dunav. Gradjevinsko zemljiste. Voda i... više

74.000€ (185 €/m²)

  • 400m²

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Sremčica, Bicin potok, 54a, 108000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 123837, uknjizen, vocnjak. Vocnjak pod sljivom u punom rodu. Postoji objekat na placu, ceo plac ogradjen. Put do samog placa,... više

108.000€ (20 €/m²)

  • 5400m²