Za upit kancelarija Beogradu pronađeno 973 oglasa

Zvezdara, Vojislava Ilića, Ulcinjska, 14m2, 19000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 105905. Autolift, klackalica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

19.000€ (1 357 €/m²)

  • 14m²

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 86m2, 310000EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 123909, II/V, klima, lift, novogradnja, parking. Prodaje se funkcionalan i svetao stan povrsine 86m², idealan za porodican zivot.... više

310.000€ (3 604 €/m²)

  • 4 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Voždovac, Jajinci, Brdska, 7a, 90000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 119968, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi u Brdskoj ulici izmedju ulica Vojvode Stepe,Farmaceutski fakultet... više

90.000€ (128 €/m²)

  • 700m²

Palilula, Borča, 210 nova, 5.0, 130m2, 138000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 117542, 4a, spratna, 1, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

138.000€ (1 061 €/m²)

  • 130m²

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 2.5, 68m2, 300000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAZOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao,... više

300.000€ (4 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²

Zemun, Zemunske kapije, Šumadijska, 3.5, 98m2, 355300EUR

Zemunske Kapije, Beograd

Agencijski ID: 119021, I/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Novoizgradjeni useljiv stambeni objekat u... više

355.300€ (3 625 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 1/3 spratova

Palilula, Slanci, Slanački put, 0.5, 900m2, 849000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 86922, 12a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(4), izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra,... više

849.000€ (943 €/m²)

  • 900m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više

210.000€ (1 354 €/m²)

  • 155m²

Obrenovac, Mislođin, Mislodjinska , 6.5, 160m2, 320000EUR

Mislođin, Beograd

Agencijski ID: 119594, 22a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 160m²

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 190000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

190.000€ (5 757 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Palilula, Borča, Popova bara nova 1., 8.0, 337m2, 250000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

250.000€ (741 €/m²)

  • 337m²