Za upit kancelarija Beogradu pronađeno 972 oglasa

Palilula, Višnjička Banja, Drvarske česme, 4a, 74000EUR

Višnjička Banja, Beograd

Agencijski ID: 130390, uknjizen, plac. Plac u Visnjickoj banji, 500m od Slanackog puta, sa pogledom na Dunav. Gradjevinsko zemljiste. Voda i... više

74.000€ (185 €/m²)

  • 400m²

Rakovica, Centar, Humski Put, 1.0, 30m2, 60000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116804, PR/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. HITNA PRODAJA nove garsonjere u novoj zgradi,siva... više

60.000€ (2 000 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

Zemun, Gornji grad, Banijska, 13m2, 17000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 110115, uknjizen, garazno mesto. Prodaje se garazno mesto od 13m², u pitanju je gm klackalica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

17.000€ (1 307 €/m²)

  • 13m²

Stari grad, Centar, Kolarčeva, 1.0, 41m2, 451000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 106898, PR/VI, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, stara gradnja, lokal. Uknjizen lokal,centar grada, u tri nivoa,... više

451.000€ (11 000 €/m²)

  • 41m²

Čukarica, Sremčica, Bicin potok, 54a, 108000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 123837, uknjizen, vocnjak. Vocnjak pod sljivom u punom rodu. Postoji objekat na placu, ceo plac ogradjen. Put do samog placa,... više

108.000€ (20 €/m²)

  • 5400m²

Rakovica, Vidikovačka padina, Mome Stanojlovića, 0.5, 27m2, 50000EUR

Vidikovačka Padina, Beograd

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u... više

50.000€ (1 851 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Rucka, Rucka, 96a, 20000EUR

Rucka, Beograd

Agencijski ID: 88982, uknjizen, njiva. Plac je poljuprivredno zemljiste. Nalazi se 4km od glavnog puta za Obrenovac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

20.000€ (2 €/m²)

  • 9600m²

Novi Beograd, Ledine, Odžačarska, 2.0, 50m2, 88000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 113261, PR/I. Stan se nalazi u mirnoj (slepoj) ulici sa zasebnim ulazom i dvoristem. U dvoristu je moguce parkirati auto. Dvoriste... više

88.000€ (1 760 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²

Vračar, Slavija, Makenzijeva, 10.0, 264m2, 897600EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 113911, V/, video nadzor, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, garaza(2). Sastavni deo poslovnog prostora... više

897.600€ (3 400 €/m²)

  • 264m²
  • 5.sprat

Zvezdara, Mali Mokri Lug, Narodnog fronta, 9.5, 450m2, 400000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 27659, spratna, pr+i, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, horizontala.... više

400.000€ (888 €/m²)

  • 450m²

Čukarica, Makiš, Bore Stankovića , 35a, 178400EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 105176, uknjizen, deljiv. Prodaju se tri placa istog vlasnika ukupno 35 ari ili ponaosob svaki plac ( 15.22 + 7.19 + 8.80 ari... više

178.400€ (50 €/m²)

  • 3500m²