Za upit jeftini stanovi Novom Sadu pronađeno 1716 oglasa

Jednosoban stan NOVI SAD, 91800€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102464 - CENA 91.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se jednosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

91.800€ (2 700 €/m²)

  • 1 soba
  • 34m²
  • 1/4 spratova

Jednoiposoban stan na prodaju - 28m2- Podbara

Podbara, Novi Sad

Prodaje se jednoiposoban stan površine 28m² na Podbari, na 6. spratu u zgradi sa liftom. Stan nikada nije useljavan – potpuno nov i spreman... više

91.800€ (3 278 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Prodaje se garsonjera u Centru Novog Sada - 29m2

Centar, Novi Sad

Prodaje se garsonjera u Novom Sadu, u samom centru grada, površine 29 m². Stan se nalazi na petom spratu od ukupno pet spratova stambene zgrade... više

91.800€ (3 165 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Petrovaradin, , 3.0, 54m2, 91800EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 131642, I/II, terasa. Prodaja PETROVARADIN NOVI *ELEGANCIJA* 54m2, u izgradnji. POVRAT PDV. Dnevna soba sa trpezarijom je velika... više

91.800€ (1 700 €/m²)

  • 3 soba
  • 54m²
  • 1/2 spratova

Na prodaju LUX renoviran jednosoban stan - Centar, Stari Grad 21m2

Centar, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu,... više

91.800€ (4 371 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Oglas

Adice, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat... više

92.180€ (2 304 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/3 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Novo naselje - Nova, neuseljavana garsonjera ID#1001130

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Nova, neuseljavana garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje u neposrednoj blizini... više

92.700€ (3 708 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Centar (Kej) - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001164

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Kompletno renovirana uknjižena garsonjera na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna... više

92.700€ (4 414 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 92700€

Satelit, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102114 - CENA 90000 + 3% agencijska provizija. Dvosoban stan za kompletno renoviranje blizu Satelitske pijace. Poseduje spavaću... više

92.700€ (1 931 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 92700€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101138 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižena garsonjera u samom Centru grada, u neposrednoj... više

92.700€ (5 452 €/m²)

  • Garsonjera
  • 17m²
  • 3/4 spratova

Mali stan, veliki osećaj doma – 36 m², jednoiposoban stan u srcu Grbavice -

Grbavica, Novi Sad

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na 4. spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan je deo novogradnje... više

93.000€ (2 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • 4.sprat