Sajlovo, Novi Sad
Sajlovo , POVOLJAN dvosoban stan sa parkingom ! CENA SA PARKINGOM 86540e +agencijska provizija 3%. Agencijska oznaka stana 1101894, Novi Sad,... više
86.540€ (2 012 €/m²)
Veternik, Novi Sad
Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više
86.680€ (2 222 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 126972, I/VI. *SATELIT LUX* 31 m2 SA PDV - NOVA LOKACIJA sa izlazom na 2 bulevara, renomiranog investitora sa iskustvom. Stan... više
86.800€ (2 800 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 131173, III/, klima, terasa. SATELIT - 32 m2, funkcionalan 1,5 - soban stan. Terasa. Blizina mnogih marketa, satelitske pijace... više
87.000€ (2 718 €/m²)
Telep, Novi Sad
U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više
87.431€ (3 014 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijska oznaka 1101677. CENA 87450e + agencijska provizija od 3%. NOV, trosoban stan, knjiženje kao garaža. Ulaz iz zgrade, dvostrano orijentisan,... više
87.450€ (1 650 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature:... više
87.800€ (2 832 €/m²)
Petrovaradin, Novi Sad
Agencijska oznaka 1100616. CENA 88.000e + agencijska provizija od 3%. Na prodaju duplex stan u Petrovaradinu, 50m2 + 6m2 terase. Stan ima sopstveni... više
88.000€ (1 760 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 129858, II/VI, lift, uknjizen. Prodaja - CENTAR - Bul. Oslobodjenja, 22 m2, Erker gradnja, blizu Futoske pijace, II sprat, LIFT.... više
88.000€ (4 000 €/m²)
Adice, Novi Sad
Agencijski ID: 129529, II/II, terasa, uknjizen, u izgradnji, parking. Prodaja - ADICE - stan 41m2 dvosoban. Useljenje decembar ove godine. Moderna... više
88.000€ (2 146 €/m²)
Slana Bara, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost,... više
88.159€ (2 518 €/m²)
Adice, Novi Sad
Prodaja stanova Novi Sad. Na prodaju uknjižen jednoiposoban stan površine 34,7 m² u mirnom delu naselja Adice, u neposrednoj blizini Bulevara... više
88.230€ (2 520 €/m²)