Za upit jeftini stanovi Beograd od 20000 evra sa fotografijama pronađeno 1745 oglasa

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 51m2, 94350EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130617, I/, klima, terasa, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, garaza, parking. Prodaja stanova u novogradnji – Radiofar,... više

94.350€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 1.sprat

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Dvoiposoban stan u izgradnji 57.21 m², Obrenovac - 94.397€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvoiposoban stan 57.21m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

94.397€ (1 656 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Zemun, Batajnica, Kralja Radoslava, 2.0, 35m2, 94500EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 131326, I/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa zavrsnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pruzice kupcima... više

94.500€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 35m²
  • 1/2 spratova

Jednoiposoban stan 46m², IV sprat, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 95.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u samom... više

95.000€ (2 065 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4/5 spratova

Mladenovac, centar - Igmanska, 76m2

Mladenovac (mesto), Mladenovac, Beograd

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban... više

95.000€ (1 250 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 76m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan u izgradnji 58.03m², PR, Obrenovac - 95.750 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvosoban stan 58.03 m², koji se nalazi na potkrovlju stambene zgrade koja se... više

95.750€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Potkrovlje/2 spratova

Ledine, Vojvođanska, 3.0, 50 m2, lux ID#1578

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,50m2,87 000 eur. Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa... više

96.000€ (1 920 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • 3/4 spratova

Jednoiposoban nov stan, 47 m², Borča

Borča, Palilula, Beograd

Na prodaju je stan u novoj zgradi iz 2024. godine, u Beogradu, na Paliluli, u naselju Borča. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 8 i ima površinu... više

96.000€ (2 042 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/8 spratova

Prodaja stanova Beograd – novogradnja Železnik, jednosobni, dvosobni i troso

Železnik, Čukarica, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, moderna novogradnja u Železniku (opština Čukarica), koja obuhvata širok izbor stanova različitih struktura... više

96.230€ (2 749 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 35m²
  • 2/6 spratova

Jednosoban stan 58m² – Rvati, I sprat - 96.280€

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju topao i prostran jednosoban stan površine 58m² u mirnom naselju Rvati. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Planirano useljenje... više

96.280€ (1 660 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 58m²
  • 1.sprat

Voždovac, Banjica, Banjički put, 1.5, 38m2, 96450EUR

Banjica, Beograd

Agencijski ID: 128463, I/III, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, pogodan za pp, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji,... više

96.450€ (2 538 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1/3 spratova