Za upit jeftine kuće na prodaju srbija pronađeno 1921 oglasa

Sokobanja – Šarbanovac 62kvm ID#21748

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

Prodaje se stara kuća od čerpića od 62m2 sa pomoćnim objektom koji je srušen na parceli u građevinskom području površine 1015m2 i sa parcelom... više

12.000€ (193 €/m²)

  • 62m²
  • Prizemlje

Sokobanja, Šarbanovac dve kuće 71kvm +1,2a ID#21964

Šarbanovac, Sokobanja, Sokobanja

U selu Šarbanovac, opština Sokobanja, na južnim obroncima planine Rtanj udaljeno od banje 7km, na nadmorskoj visini od 530m2 ispod asfaltnog... više

12.000€ (169 €/m²)

  • 71m²
  • Prizemlje

Kuća 53 m² sa 18 a placa u Tonji, Ćuprija

Tonja, Ćuprija

Kuća u Ćupriji, u naselju Tonja, predstavlja povoljnu priliku za kupovinu uz ulaganje. Objekat je površine 53 m² i nalazi se na placu od 18... više

13.000€ (245 €/m²)

  • 53m²
  • Prizemlje

Prizemlje kuće 60m2, u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju prizemlje kuće 60m2 u selu Gabrovac. Kuća izlazi na asfaltirani put. Prizemlje ima svoj ulaz, odvojen od sprata. Sastoji se od kuhinje... više

13.000€ (216 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Zaječar – Gornja bela reka 31kvm-1ha 44a 11kvm ID#21435

Gornja Bela Reka, Zaječar, Zaječar

Prodaje se koliba sa pomoćnim zgradama, štalom sa senikom…(31m2, 80m2, 56m2), većina objekata za renoviranje. Imanje 1ha 20a 93m2, sa 5 povezanih... više

13.000€ (419 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Boljevac, Rtanj – Vrbovac 77kvm + 1,2a ID#24134

Vrbovac, Boljevac, Boljevac

Prodaje se kuća 77m2, sa pomoćnim objektima (39+44) na parceli od 4a 24m2 sa mogućnošću kupovine još 7a 94m2 sa uknjiženom kućom od 22m2 iznad... više

13.000€ (168 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Stara kuća za adaptaciju

Tonja, Ćuprija

Kuća za adaptaciju na velikom i prostranom placu površine 19 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše... više

13.500€ (254 €/m²)

  • 53m²
  • .sprat

Kuća u Knežici, 57m2 sa zemljištem od 80 ari

Knežica, Doljevac, Doljevac

Na prodaju kamena kućica u Knežici, 57m2, 15.000e. Kuća se nalazi na placu od 5 ari i sastoji se od ulaznog hodnika i tri prostorije. Kuća je... više

15.000€ (263 €/m²)

  • 57m²
  • Prizemlje

Prelepa stara srpska kuća, 45 m2, plac 4125 m2 - Malo Krčmare, kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju prelepa stara srpska kuća, sa dve prostorije u njoj, i podrumom u kamenu ispod, uknjižene površine 45 m2, kao i dve povezane parcele,... više

15.000€ (333 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Kuća 90 m2 sa pomoćnim obektima i sa okućnicom 10 ari

Beloljin, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju kuća sa pomoćnim objektima, na placu od 835m2 u selu Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u selu Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća... više

15.000€ (166 €/m²)

  • 90m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju seoska kuća po izuzetno povoljnoj ceni!

Glavinci, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća u blizini Jagodine, udaljena svega 8 km Kuća se nalazi na tihom i prijatnom mestu, okružena prirodom. Na placu površine 4,72... više

15.000€ (277 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

Kuća sa pogledom na Rtanj 60kvm ID#17911

Jablanica, Boljevac, Boljevac

U selu Jablanica, opština Boljevac, prodaje se stara kuća (za sanaciju) u centru sela, u dolini Crnog Timoka, sa pogledom na planinu Rtanj,... više

15.000€ (250 €/m²)

  • 60m²
  • Nisko prizemlje.sprat