Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više
125.000€ (3 205 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više
204.000€ (3 138 €/m²)
Bulevar Oslobođenja, Novi Sad
Agencijski ID: 131213, XII/XIV, klima, lift, terasa, uknjizen, podrum. BULEVAR OSLOBODJENJA, BETANIJA, 51m2, 2,0 - soban, odlican, terasa, u... više
148.000€ (2 901 €/m²)
Liman 2, Novi Sad
Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više
195.000€ (3 305 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Agencijska šifra - 1102495... Cena 155.500 eur + 3% provizije. Uknjižen dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi na Bulevaru oslobođenja. Stan je... više
155.500€ (3 792 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
BULEVAR , USELJIV , UKNJIŽEN STAN,POGLED NA TVRĐAVU. Agencijska oznaka 1101601 . CENA STANA JE 138000E + 3%AGENCIJSKA PROVIZIJA . Poda je se... više
138.000€ (3 000 €/m²)
Socijalno, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Socijalno, ulica Vojvode Šupljikca. Izdvajamo iz ponude jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje.... više
139.050€ (3 862 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Bulevar Oslobođenja, dvosoban, odličan!CENA 137200 +agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1100298, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja.... više
137.200€ (2 800 €/m²)
Bulevar, Novi Sad
Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više
172.000€ (2 866 €/m²)
Centar, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje.... više
144.200€ (3 433 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više
158.100€ (3 226 €/m²)