Za upit jednoiposoban i dvosoban stan Bulevar oslobodnja Novi Sad pronađeno 23 oglasa

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001184

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Uknjižen, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini strogog centra grada, Futoške pijace, više trgovinskih... više

160.160€ (3 906 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 5/7 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 63m2, 162000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 119081, V/XIV, lift(2), terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, podrum, ostava. Prodaje se dvosoban stan na bulevaru... više

162.000€ (2 571 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/14 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 53m2, 164300EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 124810, IV/VII, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan povrsine 53m², smesten na cetvrtom spratu... više

164.300€ (3 100 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 4/7 spratova

Novi Sad, Centar, Bulevar oslobođenja, 2.0, 60m2, 172000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 122002, VII/X, lift, terasa, uknjizen. CENTAR - PERFEKTAN, LUX, NOVIJI stan, veliki 2,0 -soban, koji pruza opciju da bude 3,0... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 172000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101150, cena stan je 172.000 e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar, 60 m2, dvosoban, sedmi sprat (od deset).... više

172.000€ (2 866 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Prodaje se luksuzan stan na Bulevaru Oslobođenja, 62m2

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Bulevar oslobođenja. Ova nekretnina predstavlja... više

175.000€ (2 822 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 62m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjižen dvosoban stan ID#1001195

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

177.160€ (2 952 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 7/10 spratova

Novi Sad, Liman 2, Bulevar Oslobođenja, 2.0, 59m2, 195000EUR

Liman 2, Novi Sad

Agencijski ID: 107921, I/X, lift, uknjizen. Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Ukupna neto povrsina 62 m2, bez terase 56m2. Stan je renoviran,... više

195.000€ (3 305 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 1/10 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 2.0, 65m2, 198250EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128740, I/VIII, klima, terasa, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja. Na prodaju odlican komforan dvosoban stan od 65m² na... više

198.250€ (3 050 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 1/8 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan ID#1001106

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

204.000€ (3 138 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat