Za upit do 300000 pronađeno 8378 oglasa

Sopot – Popović 66ari ID#28047

Popović, Sopot, Beograd

Plac nadomak Beograda. Pogodan za gradnju. Na placu su izvedeni struja i voda, plaćen priključak. Uknjižen. Agencijska provizija 2% , više

106.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 176000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100911 CENA 172.660e + agencijska provizija od 3%. Fiksna cena. Na prodaju komforan, trosoban stan od 71m2, na Beogradskom... više

176.000€ (2 478 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 17/18 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 123600€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Ekskluzivna prodaja naše agencije. Agencijska oznaka stana 1101611, Novi Sad, Bulevar Evrope, 37 m2, dvosoban, visoko prizemlje ( u visini prvog... više

123.600€ (3 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 37m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Pere Segedinca, 3.0, 85m2, 299516EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124969, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

299.516€ (3 523 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 59000€

Adice, Novi Sad

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama.... više

59.000€ (2 185 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kovačica, Uzdin, Tudor Vladimiresku , 5.0, 200m2, 90000EUR

Uzdin, Kovačica

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

90.000€ (450 €/m²)

  • 200m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 2.5, 67m2, 236192EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124972, IV/IV, terasa, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak... više

236.192€ (3 525 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Veternik, Dragoslava Srejovića, 4.0, 155m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 104340, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, ostava. Porodicna... više

250.000€ (1 612 €/m²)

  • 155m²

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 65m2, 188400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122100, IX/XI, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. prilici smo da Vam ponudimo kompletno... više

188.400€ (2 898 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 9/11 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 0.5, 28m2, 195000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

195.000€ (6 964 €/m²)

  • 1 soba
  • 28m²
  • 3/16 spratova

Novi Sad, Grbavica, Milana Simovića, 4.0, 85m2, 229000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 115932, I/V, klima, lift, uknjizen. Nalazi se na prvom spratu petospratnice sa liftom, gradjene oko 1980. godine. Ona je smestena... više

229.000€ (2 694 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 1/5 spratova

Zemun, Novi grad, Aleksandra Stojanovića, 5.0, 186m2, 265000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 111258, 4a, spratna, uknjizen. Prodaje se kuca u Zemunu ul.Aleksandra Stojanovica vlasnistvo 1/1. Kuca je legalizovana i uknjizena.... više

265.000€ (1 424 €/m²)

  • 186m²