Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Građevinsko zemljište sa bezbroj mogućnosti

Rit, Jagodina

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale ... Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost... više

20.265€ (15 €/m²)

  • 1351m²

40 ari, Borča , Popova bara nova.

Borča, Palilula, Beograd

40 ari, Borča , Popova bara nova. Lokacija za gradnju! Plac za investitore od 40 ari, vlasništvo 1/1. Izlazi na dve ulice, industrijska struja,... više

850.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STARI GRAD CENTAR 62m2 , T , 319000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skadarlija, Skadarska, 2.0, 62 m2 sa zastakljenom terasom, III od VI spratova, cg, lift, interfon,... više

319.000€ (5 145 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

VRACAR VRACAR 19m2 , 95000e

Vracar, Vracar, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet,... više

95.000€ (5 000 €/m²)

  • 19m²

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja, 30m2

Fontana, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Fontana - Narodnih heroja lokal, 30m2, PR/6, CG, telefon, interfon, klima, video nadzor, parking, internet, izlog U ponudi za... više

140.000€ (4 666 €/m²)

  • 30m²
  • Prizemlje/6 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

112.205€ (2 952 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

138.850€ (2 954 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

234.538€ (2 759 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1/8 spratova

Telep, Novi Sad

177.720€ (2 962 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/8 spratova

Voždovac, Braće Jerković, Braće Jerković, 2.0, 55m2, 150000 EUR

Braće Jerković, Beograd

Na dobroj lokaciji, funkcionalan, svetao stan u zgradi sa dva lifta, centralnim grejanjem, toplom vodom i slobodnom zonom za parkiranje. Lep... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 5/11 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 65m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 3.0, 65m2 (lođa 14m2), 3/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 3/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 49m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 2.0, 49m2 (lođa 8m2), 1/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji,... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • 1/4 spratova