Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 32m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • vp/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 41m², Bulevar Oslobođenja, renovir

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi je odličan, kompletno renoviran i namešten dvosoban stan površine 41m², smešten na 5. spratu zgrade sa liftom... više

158.610€ (3 868 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Kuća Brzeće

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju kuća u Brzeću na 100 metara od gondole, odlična investicija za one koji žele da nađu mir u prirodnom okruženju a blizu skijališta.... više

150.000€ (1 500 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 5.0, 101m2, 1/5, TA, lift, interfon, parking Stambeno-poslovna zgrada pod zaštitom spomenika... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Dvosoban stan 44m2, Novo Naselje, odlična lokacij

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju stan u Novom Sadu, Novo Naselje, jedna od najtraženijih lokacija za miran porodični život i sigurnu investiciju. U pitanju je stan... više

108.150€ (2 457 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 44m²
  • .sprat

ZVEZDARA MIRIJEVO 58m2 , 102043e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU ŠKOLE, OBDANIŠTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRĐENOM... više

102.043€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Sremska Kamenica, Čardak - Uknjižena kuća ID#3000034

Čardak, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine... više

206.000€ (1 163 €/m²)

  • 177m²
  • 1.sprat

NOVI BEOGRAD BLOK 28 55m2 , T , 189000e

Blok 28, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 28, Milutina Milankovica, 2.0, 55 m2, terasa, X od X spratova, cg, telefon, lift,... više

189.000€ (3 436 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10.sprat

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (625 €/m²)

  • 1600m²
  • .sprat

Ekskluziva-najbolji plac u Jagodini

Đurđevo brdo, Jagodina

Na prodaju plac površine 16,06 ari na apsolutno najtraženijoj i najlepšoj lokaciji u Jagodini! Ono što ovaj plac izdvaja od svih ostalih jeste... više

120.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Kluz - Bulevar kralja Aleksandra 67m2

Kluz, Zvezdara, Beograd

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat... više

240.000€ (3 582 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 3/9 spratova

Prodaja kuće, poslovno-stambeni objekat, dva stana, parking, garaža - Telep 2

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletne poslovno-stambene zgrade u Novom Sadu, ukupne površine 235m2 bruto (181m2 neto), smeštene na placu od 408m2, u... više

499.800€ (2 126 €/m²)

  • 235m²
  • Prizemlje/1 spratova