Za upit dgkanal inr s pronađeno 7112 oglasa

Novi Beograd, Blok 34 - Bulevar Zorana Đinđića 73m2

Blok 34, Novi Beograd, Beograd

3.5, 73m2(terasa), PR/6, CG, lift, klima, internet, ktv Stan se nalazi preko puta Studentskog grada, u Bloku 34 koji je infrastrukturno kompletno... više

277.000€ (3 794 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • Prizemlje/6 spratova

Savski venac, Zeleni venac - Jug Bogdanova 72m2

Zeleni Venac, Savski Venac, Beograd

3.0, 72m2, 4/4, EG, renoviran, klima, interfon, internet, ktv, podrum. Zeleni venac se nalazi u centralnom delu grada na opštini Savski venac,... više

225.000€ (3 125 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 55m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

2.0, 55m2 (terasa 6.42m2), 10/17, CG, lux, lift, klima, video nadzor, interfon, internet, telefon, ktv Nadomak reke i Sava promenade, izgrađeno... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka

Žarkovo, Čukarica, Beograd

3.0, 77m2 (mereno oko 100m2), 6/6, duplex, CG, lift, internet, interfon, ktv, video nadzor, garažno mesto. Trgovačka ulica je centralna ulica... više

230.000€ (2 987 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 6/6 spratova

Prodaja kuća Barajevo Beograd – porodična kuća 280m², plac 8 ari, 3 nivoa

Barajevo, Beograd

Prodaja kuća Beograd – u ponudi je porodična kuća u Barajevu, udaljena oko 2km od centra Barajevo, idealna za veću porodicu ili kao investicija... više

189.000€ (675 €/m²)

  • 280m²
  • /3 spratova

Na prodaju četvorosoban stan lux, novogradnja - Petrovaradin 98m2

Petrovaradin, Novi Sad

U ponudi je prodaja modernog četvorosobnog stana površine 98m2 u novijoj zgradi u Petrovaradinu, smeštenog na mirnoj i uzvišenoj lokaciji u... više

219.912€ (2 244 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • 1.sprat

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića, 136m2

Karaburma, Palilula, Beograd

Palilula, Karaburma - Dr Nika Miljanića 6.0, dupleks, 136m2 (lođa 7m2), 4/4, EG, klima, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan... više

278.000€ (2 044 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 136m²
  • 4/4 spratova

Straževica – 14 ari ID#18224

Resnik, Rakovica, Beograd

Građevinsko zemljište od 14 ari, urađena pozida na placu, plac ima svoju vodu. Blizina kompletne infrastrukture. Savršena lokacija za miran... više

63.000€ (45 €/m²)

  • 1400m²

STARI GRAD CENTAR 58m2 , T , 285000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Jelene Cetkovic, 3.0, 58 m2 sa terasom, IV od IV sprata, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više

285.000€ (4 913 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 4.sprat

Plac, Gorica 3089m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 3089m2 koju čine dve manje parcele. Plac je gradsko građevinsko zemljište,... više

63.646€ (20 €/m²)

  • 3089m²

Plac 40 ari na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Jagodini – Đurđevo brdo – prodaje se izuzetan plac površine 40 ari, idealan za izgradnju vašeg porodičnog... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kompletno luks namešten , Ivana Mičurina ID#5694

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Stan u centralnom delu Kanarevog brda, kvalitetno renoviran , lepo i sa ukusom namešten , kompletno novim nameštajem i belom tehnikom u garanciji.... više

120.000€ (3 529 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 1/8 spratova