Za upit dgkanal inr s pronađeno 7113 oglasa

Na prodaju stan kod Pantelejske crkve

Knjaževačka, Pantelej, Niš

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u novogradnji, površine 50.9m², na izuzetnoj lokaciji između Somborskog bulevara i Pantelejske crkve.... više

105.000€ (2 100 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo, Ivana Mičurina, 2.0, 49m2, 148000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada.... više

148.000€ (3 020 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 3/4 spratova

Kuća u strogom centru, 120m2 na placu od 540m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u strogom centru grada, 120 m2 na placu od 5,4 ara, 550.000e. Iako u srcu grada, izolovana je od buke i gradske vreve... više

550.000€ (3 437 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje

Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, Kuća, 389m2, 669000 EUR

Plavi Horizonti, Beograd

Kuća se nalazi u prestižnom zemunskom naselju Plavi horizonti.Uknjižena je na 389m2 i koristi 8 ari placa.Građena je u stilu hacijende i odlično... više

669.000€ (1 719 €/m²)

  • 389m²

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

87.431€ (3 014 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 1/8 spratova

Lekino brdo, Pašmanska, 3, 0, eg, terasa 90m2 ID#1601

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Lekino brdo, trosoban stan49m2, plus soba od 16m2 iterasa od 90m2.Zgrada je luksuzna, građena 2022 godine, u mirnom ozelenjenom okruženju, sa... više

230.000€ (4 693 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju plac 7, 5 ari – Jagodina, Sarina međa

Kupusara, Jagodina

Prodaje se plac od 7,5 ari na odličnoj lokaciji u Jagodini – Sarina međa, u neposrednoj blizini industrijske zone. -Lokacija: Jagodina, Sarina... više

35.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kompletno renoviran stan od 32 m² – idealan za moderan gradski ž

Kružni tok, Ćuprija

Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan... više

30.000€ (937 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 32m²
  • 5/5 spratova

Prodaja, Plac, Beograd, Čukarica, Umka

Umka, Čukarica, Beograd

Prodaje se 37.09 ari građevinskog zemljišta na Umci, 13 minuta od Beograda i 6min od buduće početne stanice metroa. Dozvoljena gradnja P+1+Pk,... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan 50m², I sprat, Obrenovac - 92.500€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Altina, Ugrinovački put, 5.0, 900m2, 2500000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130387, klima, renoviran, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Prodaje se PREDUZECE sa uknjizenim poslovnim objektom povrsine... više

2.500.000€ (2 777 €/m²)

  • 900m²

Građevinsko zemljište sa bezbroj mogućnosti

Rit, Jagodina

Namena: Pogodno za izgradnju individualnih objekata, sportskih terena, poslovnog prostora ili hale ... Lokacija: Pored asfaltnog puta, pristupačnost... više

11.250€ (15 €/m²)

  • 750m²