Za upit dgkanal inr s pronađeno 7082 oglasa

Zemun, Kej, Kej oslobođenja, 1.0, 561m2, 3000000EUR

Zemun (kej), Beograd

Agencijski ID: 99571, uknjizen. Na odlicnoj lokaciji na samoj obali Zemunskog keja se prodaje kompletno opremljen restoran sa namestajem i opremljenom... više

3.000.000€ (5 347 €/m²)

  • 561m²

Sopot, Drlupa, , 12a, 30000EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119391, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

30.000€ (25 €/m²)

  • 1200m²

Sopot, Drlupa, , 13a, 19740EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119395, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

19.740€ (15 €/m²)

  • 1300m²

SAVSKI VENAC CENTAR 61m2 , 145000e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Durmitorska, 1.0 lokal od 61 m2 sa bastom, PR od VII spratova, cg, renoviran, uknjizen kao poslovni... više

145.000€ (2 377 €/m²)

  • 61m²

Grocka, Vrčin, Sterijina , 237a, 250000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 69697, struja, uknjizen, njiva. 144 ARA njive 6 klase (moguca konverzija u gradjevinsko zemljiste) , i ostatak suma, vlasnik... više

250.000€ (10 €/m²)

  • 23700m²

Novi Sad, Telep, Ticanova, 2.0, 110m2, 160000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 27576, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, garaza,... više

160.000€ (1 454 €/m²)

  • 110m²

Surčin, Ledine, Milovana Vidaka, 3.0, 48m2, 140000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130798, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. Prodaja luksuzno opremljenog stana – Ledine, 47,5 m² + parking mesto Na... više

140.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 48m²
  • 2/2 spratova

Kanjiža, Banja Kanjiža, Narodni Park, 47.0, 2620m2, 2800000EUR

Kanjiža, Kanjiža

Agencijski ID: 110930. Prodajemo hotel sa 4 zvezdice, smesten u Kanjizi, mesto gde je skriveno blago Atile Hunskog u kome cveta Tisa i zive... više

2.800.000€ (1 068 €/m²)

  • 2620m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Kosančić Ivana, 5.0, 234m2, 750000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine... više

750.000€ (3 205 €/m²)

  • 5 soba
  • 234m²

ZEMUN GORNJI GRAD 60m2 , T , 179596e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Silerova, 3.0, 60 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe, telefon, bez lifta,... više

179.596€ (2 993 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Sopot, Drlupa, Sedmog jula, 2.5, 74m2, 103000EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 115126, 213a, pr, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, podrum, cela. Nudimo vam kucu ,sazidana 60... više

103.000€ (1 391 €/m²)

  • 74m²

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više

250.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/5 spratova