Za upit dgkanal inr s pronađeno 7083 oglasa

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4.0, 120m2, 85000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela.... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²

Rakovica, Vidikovac, Vidikovački venac, 4.0, 100m2, 245000EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 123274, I/X, lift, francuski balkon, telefon, terasa(2), uknjizen, renoviran, podrum, stambena zgrada. Na prodaju stan od 100... više

245.000€ (2 450 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • 1/10 spratova

Barajevo, Barajevo, Dvadesetog oktobra, 3.0, 49m2, 52000 EUR

Barajevo, Beograd

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni... više

52.000€ (1 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 49m²
  • 5/5 spratova

Novi Sad, Klisa, Rimski Šančevi, 155a, 85000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129743, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m², u blizini... više

85.000€ (5 €/m²)

  • 15500m²

STANOVI U NOVOGRADNJI - 45m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

STANOVI U NOVOGRADNJI OD 33m2 DO 57m2 – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Ledine U prilici smo da vam ponudimo stanove u novogradnji u savremeno... više

125.400€ (2 786 €/m²)

  • soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

STANOVI U NOVOGRADNJI - 33m², I sprat – BESPLATNO PARKING MESTO! Beograd, Le

Ledine, Novi Beograd, Beograd

99.000€ (3 000 €/m²)

  • soba
  • 33m²
  • 1/4 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

88.740€ (2 958 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

108.528€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

203.877€ (2 682 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 76m²
  • 3/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

114.240€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

158.273€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

118.034€ (2 682 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/6 spratova