Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd
Prodajemo odlican trosoban stan na prvom spratu u okviru porodicne stambene zgrade preko puta FK Sindjelic u blizini ulice Vojislava Ilic I... više
234.000€ (3 038 €/m²)
Centar, Novi Sad
Prodaja lokala u Novom Sadu, u samom centru grada – Pariski magazin. U ponudi je poslovni prostor površine 25m², smešten na prvom spratu jedne... više
50.470€ (2 018 €/m²)
Blok 45, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 45 - Dr Ivana Ribara 2.0, 66m2 (terasa 6m2), 4/4, CG, interfon, javni parking U ponudi je funkcionalan i svetao dvosoban... više
245.000€ (3 712 €/m²)
Telep, Novi Sad
Agencijska oznaka 1099049 - Prodaje se petosoban stan u dva nivoa, u izgradnji, sa PDV-om, u urbanoj vili na Telepu. Stan je u mirnoj ulici... više
367.200€ (2 700 €/m²)
Autokomanda, Voždovac, Beograd
Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 5.0, 128m2 (dve terase 9m2), 6/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više
485.830€ (3 795 €/m²)
Blok 65, Novi Beograd, Beograd
Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 12/12, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više
550.000€ (4 104 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Agencijski ID: 127697, IV/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se izuzetno funkcionan dupleks: jednosoban plus trosoban stan na atraktivnoj lokaciji... više
220.000€ (2 784 €/m²)
Crveni Krst, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg,... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Vukov Spomenik, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Vukov spomenik, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 160 m2 sa lodjom, IV od IV sprata (iznad je tavanski... više
595.000€ (3 718 €/m²)
Centar, Stara Pazova
Novi poslovni objekat koji je izgrađen na građevinskom zemljištun površine 8900 m2, uknjiženo vlasništvo prodavca 1/1. Predmetni poslovni objekat... više
5.200.000€ (1 155 €/m²)
Altina, Zemun, Beograd
Na prodaju je atraktivan lokal površine 90m², smešten u prizemlju, idealan za razne vrste poslovanja. Lokal se nalazi na frekventnoj glavnoj... više
170.000€ (1 888 €/m²)
Donja vrežina, Pantelej, Niš
Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 60m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Stan se nalazi na... više
108.000€ (1 800 €/m²)