Za upit dgkanal inr s pronađeno 7109 oglasa

Parcela za izgradnju

Trnava, Jagodina

Prodajem parcelu na lokaciji Crvene livade: Idealno za Vašu Buduću Gradnju! parcela je pravougaonog oblika smještenu na idiličnoj lokaciji... više

12.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Vrnjačka Banja

Vrnjačka banja, Vrnjačka banja, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi sa 12 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vinarije ,,Grabak" sa kompleksom... više

72.164€ (1 899 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Stan 2.5 kod Gradske bolnice 68m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini su stari i novi klinički centar, park Čair, sportski centar kao i mnogobrojni... više

153.000€ (2 250 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 3/9 spratova

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska, 92m2

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4.0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan... više

170.000€ (1 847 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 92m²
  • 3/6 spratova

Novogradnja na Panteleju, 2.5, 61.17 m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 63.18 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom... više

116.890€ (1 855 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 3/5 spratova

Prodaja Jednoiposobnog Stana Kraljev Park – Rotkvarija | 45 m² | Terasa | Li

Rotkvarija, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 45 m² u modernom kompleksu Kraljev Park, na odličnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan... više

151.500€ (3 366 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 7.sprat

Zvezdara, Vukov spomenik, Vojvode Bogdana, 4.0, 135m2, 519000 EUR

Vukov Spomenik, Beograd

Izuzetan, salonski stan na odličnoj lokaciji, u staroj, predivnoj zgradi vrlo dobro održavanoj, sa mermernim ulazom i stepenicama. Salonac je... više

519.000€ (3 844 €/m²)

  • 4 soba
  • 135m²
  • 1.sprat

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 58.92 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

142.590€ (2 458 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/5 spratova

Prodaje se jednoiposoban stan na Novom Naselju, 43m2, uknjižen

Novo Naselje, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan na Novom Naselju u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje, idealan kako za život, tako... više

119.995€ (2 790 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 1/5 spratova

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina!

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog.... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića, 65m2

Blok 64, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 64 - Đorđa Stanojevića 2.0, 65m2 (terasa 4m2), 1/10, toplotne pumpe, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking, garaža... više

253.500€ (3 900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1/10 spratova

POLUNAMŠTEN DUPLEKS NA FENOMENALNOJ LOKACIJI!

Sajmište, Novi Sad

Prodaje se trosoban dupleks od 79 m² (uknjižen na 55 m², u postupku uknjižbe na 79 m²), smešten na poslednjem, šestom spratu održavane zgrade... više

190.550€ (3 464 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 55m²
  • 6/6 spratova