Telep, Novi Sad
Prodaja lokala Novi Sad – Na odličnoj lokaciji na Telepu u ponudi su lokali različitih kvadratura od 30 m² do 191 m², idealni za različite vrste... više
249.953€ (2 358 €/m²)
Obudojevica, Zlatibor
Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za... više
90.000€ (2 250 €/m²)
Merošina, Merošina, Merošina
Na prodaju plac, koji ima ulaz sa magistralnog puta Niš-Prokuplje. Nalazi se u blizini Merošinske petlje i sela Aleksandrova. U okolini placa... više
187.950€ (5 €/m²)
Svetinikolska crkva, Palilula, Niš
U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od... više
116.510€ (2 377 €/m²)
Erdeč, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju kuća u naselju Erdeč od 220 m2 na 4 ara. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta u naselju, blizu škole, marketa i autobuskog stajališta.Vlasništvo... više
155.000€ (704 €/m²)
Rakovica, Beograd
Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban... više
90.000€ (2 571 €/m²)
Borsko Jezero, Bor
Agencijski ID: 93959, I/I, 17a, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta,... više
299.000€ (1 196 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
Agencijski ID: 130330, 6a, u izgradnji. *ZA INVESTITORE**ZA INVESTITORE* I FIZICKA LICA OZIDANA ZGRADA, + GOTOV PROJEKAT 790 m2, bruto, Pr+1+Pk... više
890.000€ (1 126 €/m²)
Nova Detelinara, Novi Sad
Agencijski ID: 117324, III/, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se garsonjera, 25m2, na Novoj Detelinari. Plan stana: udobna dnevna soba... više
100.000€ (4 000 €/m²)
Centar (extra zona), Paraćin
Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Spavaća soba sa izlaskom na terasu. Izražena cena... više
67.590€ (1 228 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo dvoiposoban stan 57.21m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više
94.397€ (1 656 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 39.32m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više
64.878€ (1 663 €/m²)