Za upit dgkanal inr s pronađeno 7111 oglasa

Prof. kolonija 87kvm (28+59) uknjiženo ID#25219

Profesorska Kolonija, Palilula, Beograd

U prodaji je stan od 59kvm (dvosoban, grejanje na dve inverter klime, pvc stolarija, španske i italijanske pločice) i lokal od 28kvm (lokal... više

330.600€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 87m²
  • Prizemlje/1 spratova

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Majora Nebojše Tepavca, 44m2, 44000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 111140, struja, uknjizen, zidani. U ponudi je garaza u nivou prizemlja u novo izgradjenoj zgradi u Obrenovcu, preko puta stadionoca.... više

44.000€ (1 000 €/m²)

  • 44m²

Sopot, Kosmaj, Drlupa, 12a, 60000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 116265, struja, uknjizen, plac. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno vise kuca... više

60.000€ (50 €/m²)

  • 1200m²

Na prodaju kuća u selu Plana, Paraćin sa pomoćnim objektom

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se prostrana porodična kuća u selu Plana, opština Paraćin, ukupne površine 240 m², smeštena na placu od 6,72 ara. Karakteristike nekretnine:... više

54.000€ (225 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 168m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 4.0, 168m2 (terasa + dve lođe 39m2), 8/8, EG/podno, lift, telefon, interfon, parking, garaža Izuzetna... više

556.940€ (3 315 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 168m²
  • 8/8 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

Jedinstvena ponuda na trzistu nekretnina. U zgradi premijum kvaliteta, vrhunskog dizajna, sa besprekornom dokumentacijom, u ponudi je stan veoma... više

604.999€ (4 416 €/m²)

  • 4 soba
  • 137m²
  • 6.sprat

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-USELJIVA NOVOGRADNJA- JOVE ILICA

Autokomanda, Vozdovac, Beograd

570.999€ (4 567 €/m²)

  • 4 soba
  • 125m²
  • 7.sprat

Idealna kuća za porodicu – komfor i lokacija na jednom mestu!

Dom zdravlja, Ćuprija

Porodična kuća na odličnoj lokaciji – 150 m² stambenog prostora na 9,46 ari placa! Na prodaju kuća površine 150 m², smeštena na prostranom... više

65.000€ (433 €/m²)

  • 150m²
  • /2 spratova

Izuzetno povoljna parcela u Ribaru blizu diskoteke Delfin

Ribare, Okolina, Jagodina

PLAC U NASELJENOM DELU – RIBARE, KOD JAGODINE u blizini diskoteke Delfin! Građevinsko zemljište | Mogućnost gradnje | Odlična cena! U prilici... više

15.500€ (3 €/m²)

  • 4016m²

Surčin, Surčin, Auto put, Zemljište, 22110ari, 530000 EUR

Surčin, Beograd

Zemljište u blizini najvećeg saobraćajnog čvorista u Srbiji. Na samo 500 m su pravci za Niš, Zagreb, Suboticu, Čačak svi autoputevi i aerodrom.... više

530.000€ (23 €/m²)

  • 22110m²

Plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca

Gornje Jarušice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca, po ceni od 300 000 evra. Do plantaže (postoje dva ulaza) se dolazi sa... više

300.000€ (5 €/m²)

  • 51276m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²