Za upit dgkanal inr s pronađeno 7111 oglasa

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE! SOMBOR, prodaje se parcela uz ogradu Panonke površine 11928m2, dimenzija cca 80m x 160m. Pogodno za auto-placeve, parkinge... više

88.000€ (7 €/m²)

  • 11928m²

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 22750ari, 1365000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Odlična parcela, odmah pored puta, sa frontom 83 m. Na oko 3,5 km od auto puta sa laganim pristupom saobraćajnici kao i kompletnoj infrastrukturi.... više

1.365.000€ (60 €/m²)

  • 22750m²

Novogradnja, dvosoban stan, Rasadnik, 49 m2, suteren

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se po projektu u suterenu,... više

100.940€ (2 060 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2,... više

74.608€ (1 621 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 149350€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka 1095519 Nov, namesten, sa parking mestom, komforan trosoban stan na Klisii 69m2 ,sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom,... više

149.350€ (2 164 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju četvorosobni stan kod Čaira

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosobni stan sa pogledom na park Čair. Stan je u novogradnji, površine 82.80m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Strukturu... više

204.900€ (2 468 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 3/5 spratova

Na prodaju kuća 324m2 na 133 m2 placa u centru

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lepa kuća u samom centru grada, na minut hoda od pesacke zone. Kuca je povrsine 324m2 na zemljištu površine 133m2. Na prizemlju se... više

566.500€ (1 748 €/m²)

  • 324m²
  • Prizemlje

Na prodaju stan kod Margera, 102m2, 2. sprat

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju stan kod Margera u centru grada. Na samo par minuta hoda od pešačke zone i Čairskog parka. Zbog svoje atraktivne lokacije pruža mogućnst... više

210.000€ (2 058 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 2/16 spratova

Četvorosoban stan, Čair, III sprat, 101 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju odličan četvorosoban stan na III spratu novije stambeno-poslovne zgrade u Čairu, dakle, na traženoj i prestižnoj lokaciji... više

230.000€ (2 277 €/m²)

  • 4 soba
  • 101m²
  • 3/8 spratova

Stan - Poslovni prostor,Čair

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu na par minuta od parka Čair i Dušanovog Bazara, zbog same lokacija odličan i... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića, 70m2

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Mirijevo - Kapetana Miloša Žunjića 3.0, 70m2 (terasa i lođa 7m2), 1/4, CG, telefon, interfon Na prodaju trosoban stan površine 70m²,... više

204.000€ (2 914 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Četvorosobna kuća SREMSKA KAMENICA, 140000€

Paragovo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091129 - CENA JE 140 000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA OD 3%. Uknjižena nova kuća na Paragovu u Sremskoj Kamenici. Na lepoj... više

140.000€ (1 521 €/m²)

  • 92m²