Za upit dgkanal inr s pronađeno 7110 oglasa

Stanovi u izgradnji centar 70 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji od renomiranog investitora od 69.53 m2. Stanovi se nalaze na četvrtom i petom spratu. Sastoje se od hodnika, dnevnog... više

146.300€ (2 090 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 4/6 spratova

Velika kuća 200m² na mirnoj lokaciji – idealna za veću porodicu

Silos, Ćuprija

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na... više

120.000€ (600 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/2 spratova

Dvosoban stan 47.19m², I sprat, Obrenovac (CENTAR) – 94.380€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

94.380€ (2 008 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Prodaja lokala na Telepu | Odlična lokacija | Mogućnost izdavanja | Završeta

Telep, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju na Telepu, na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. Ovaj... više

226.600€ (2 942 €/m²)

  • 77m²
  • .sprat

Voždovac, Autokomanda, Admirala Vukovića, 4.0, 133m2, 505400EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 117147, III/V, dupleks, lift, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. NOVOGRADNJA! FENOMENALAN DUPLEX NA ODLICNOJ LOKACIJI... više

505.400€ (3 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 133m²
  • 3/5 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 3.0, 100m2, 230000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 6/6 spratova

ZEMUN PREGREVICA 102m2 , T , 500000e

Pregrevica, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe... više

500.000€ (4 901 €/m²)

  • 3 soba
  • 102m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Hotel, Crveni Krst, Aerodrom Konstantin Veliki

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju Hotel koji se nalazi se u niškoj opštini Crveni krst (naselje Donji Komren) na samo na kilometar i po od isključenja sa autoputa... više

775.000€ (1 126 €/m²)

  • 688m²
  • Prizemlje

Vrbas, Ravno selo - Sutjeska, 240m2

Ravno Selo, Okolina, Vrbas

Vrbas, Ravno selo - Sutjeska kuća, 240m2 (terase 60m2), PSUT+PR+VPR+I, EG, inverter klime, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking,... više

189.000€ (787 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Na prodaju plac u Čalijama, 201m2

Čalije, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u naselju Čalije ukupne površine 201m2, na odličnoj lokacij, u blizini mnogih infrastrukturnih sadržaja. Plac je gradsko građevinsko... više

63.000€ (313 €/m²)

  • 201m²

Petosoban stan NOVI SAD, 555000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100859: Cena stana 555.000 sa pdv om +3% agencijske provizije. 2 GARAŽNA MESTA. Predstavljamo vam penthouse koji se prostire... više

555.000€ (3 000 €/m²)

  • 5 soba
  • 185m²
  • 7/7 spratova