Za upit dgkanal inr s pronađeno 7110 oglasa

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

34.092€ (1 262 €/m²)

  • 27m²
  • .sprat

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 4a, 450000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128513, struja, uknjizen, plac. **CENTAR KUCA PLAC** ZA INVESTITORE - osnova izgradjenosti prizemlja 160 m2. Plac 380m2. Ulicni... više

450.000€ (1 125 €/m²)

  • 400m²

+ZVEZDARA VN 3833

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

Odličan stan, po strukturi 3.0, u kvalitetnoj novogradnji. Svetao, u zgradi sa liftom. Prodaje se namešten. Parking mesto i ostava su uključeni... više

260.000€ (3 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 83m²
  • 1/6 spratova

Plac - deo veće parcele za poslovnu namenu, Trupale, između Auto-puta i

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu.... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001193

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica. Kupovina direktno od investitora. Izdvajamo iz ponude odličan po strukturi četvorosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj... više

231.049€ (2 718 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 85m²
  • 1.sprat

Sremska Kamenica - Četvorosoban duplex stan ID#1001192

Sremska Kamenica, Petrovaradin, Novi Sad

219.439€ (2 709 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Čukarica, Sunčana padina - Veljka Petrovića, 123m2

Sunčana Padina , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sunčana padina - Veljka Petrovića 4.0, 123m2 (tri terase 24m2), 1/3, CG/GAS, telefon, interfon, dva garažna mesta U zgradi novije,... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/3 spratova

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u blizini OŠ J.J.Zmaj u Vranju. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi... više

129.000€ (516 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Surčin, Dobanovci, Prvomajska, 64a, 256000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 106428, plac. Industrijska zona + gradjevinska. Plac je prvi do puta,ulice asfatirane. Na odlicnoj poziciji na samo 100m od nove... više

256.000€ (40 €/m²)

  • 6400m²

Stari grad, Dorćol - Dunavska, 117m2 - K-District - a home that suits lifestyl

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dunavska - K-District - a home that suits lifestyle 4.0, 117m2 (terrace 9m2), 1/4, central heating, two lifts, phone line,... više

780.000€ (6 666 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 117m²
  • 1/4 spratova

Obilićev venac, kompletno nameštena garsonjera 25m², odmah useljiva

Obilićev venac, Medijana, Niš

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25m², smeštena na prvom spratu manje stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Obilićev venac.... više

69.000€ (2 760 €/m²)

  • Garsonjera
  • 25m²
  • 1.sprat