Hram Sv. Save, Vračar, Beograd
Vračar, Hram Svetog Save - Šumatovačka 3.0, 69m2 (dve lođe 5m2), 1/4, CG, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju izuzetan, trosoban... više
255.000€ (3 695 €/m²)
Dragocvet, Okolina, Jagodina
Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća na idealnoj lokaciji u samom centru sela Dragocvet. Savršena prilika za one koji žele mirniji život... više
51.500€ (321 €/m²)
Ledinci, Novi Sad
Predivan plac na u Starim Ledincima , građevinsko zemljište+++Agencijska oznaka placa7089812, Novi Sad, Stari Ledinci, 931 m2. Prodaje se plac... više
56.000€ (60 €/m²)
Krusevac, Krusevac, Kruševac
Prodajemo spratnu kuću na lepoj lokaciji (NOVA pijaca),nedaleko od centra, blizu Rasine. Površine 230m2 (gradjevinske 280m2), sa odličnom infrastrukturom,... više
105.000€ (375 €/m²)
Dragobraća, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju parcela površine 6000 m2, gradsko građevinsko zemljište, u Dragobraći. Na parceli je odrađena prenamena zemljišta u gradsko građevinsko... više
180.000€ (30 €/m²)
Kotež I, Pančevo
Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja... više
125.000€ (1 582 €/m²)
Cvetkova Pijaca, Beograd
U ponudi su funkcionalni stanovi u novoizgrađenoj stambeno-poslovnoj zgradi. Zgrada u kojoj su stanovi je izgrađena od kvalitetnih materijala,... više
229.970€ (3 770 €/m²)
Kluz, Zvezdara, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kluz, Bulevar kralja Aleksandra, 1.5, 38 m2, bez terase, VI od VI spratova, cg, tel, lift (ide do 6.... više
125.000€ (3 289 €/m²)
Ostružnica, Beograd
Agencijski ID: 97010, uknjizen, deljiv. Industrijska zona,za vise informacija pozvati. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više
376.680€ (59 €/m²)
Centar, Bačka Palanka
Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju gradjevinski plac u Backoj Palanci ( Blok 100). Povrsina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja... više
45.000€ (25 €/m²)
Pravni fakultet, Medijana, Niš
Na prodaju odličan prelep stan, na atraktivnoj lokaciji u centru blizu Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje.... više
170.000€ (2 048 €/m²)
Mokranjčeva, Palilula, Niš
Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 37.5 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više
71.250€ (1 925 €/m²)