Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Pančevo - Centar, 12.05a

Centar, Pančevo

Pančevo - Centar plac, 12.05a Na prodaju plac namenjen za izgradnju stambeno-poslovnog objekta, smešten u samom centru Pančeva, u neposrednoj... više

1.500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Centar, Takovska+dvorište

Takovska, Stari Grad, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo, odličan stan u Takovskoj ulici koji lokacijski pripada opštini Stari grad. Pozicioniran je na prizemlju u izvanrednoj... više

239.000€ (3 676 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/5 spratova

Građevinsko zemljište 18, 67 ari – Rasputnica

Rasputnica, Ćuprija

Na prodaju odlično građevinsko zemljište površine 18,67 ari u naselju Rasputnica – mirna lokacija, idealna za izgradnju porodične kuće ili više... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Rakovac - Plac u građevinskom području ID#7000047

Rakovac, Beočin, Beočin

Rakovac. Predstavljamo odličan plac koji se nalazi na samo 15 minuta vožnje od Novog Sada. Izgradnjom mosta u Sremskoj Kamenici do placa će... više

82.400€ (33 €/m²)

  • 2444m²

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića, 44m2

Blok 25 - Beogradska Arena, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića lokal, 44m2, dupleks, VPR/6, CG, parking Prodaje se lokal na izuzetnoj lokaciji, okrenut ka... više

155.000€ (3 522 €/m²)

  • 44m²
  • vp/6 spratova

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar, 84m2 - NEW MINEL

Blok 60, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 60 - Tošin bunar - NEW MINEL 4.0, 84m2, 12/22, CG, lift, klima, telefon, interfon, video nadzor, garaža Četvorosoban luksuzan... više

302.940€ (3 606 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 12/22 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1627

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

160.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 64m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Trošarina

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

82.769€ (1 881 €/m²)

  • Garsonjera
  • 44m²
  • Prizemlje

SAVSKI VENAC CENTAR 43m2 , 99990e

Centar, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Savska, 2.5, 43 m2, bez terase, SUT od VI spratova, cg, telefon, lift, interfon, ktv, internet,... više

99.990€ (2 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 43m²
  • Suteren.sprat

Na prodaju plac u Aleksandrovu površine 2283m2

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Prodaje se plac u selu Aleksandrovo, opština Merošina, uknjižene površine 2283m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored reke, blizu asfaltnog... više

7.000€ (3 €/m²)

  • 2283m²