Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

Na izuzetnoj lokaciji u centru Niša, u ponudi je moderan stambeni objekat koji pruža spoj mirnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima... više

219.200€ (2 236 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 98m²
  • 4/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

147.300€ (2 375 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju – Novogradnja u centru Niša, 1.5–4.0 stanovi

Trg Učitelja Tase, Medijana, Niš

157.885€ (2 356 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 67m²
  • 2/8 spratova

Dvosoban stan od 53.01m², PK | Obrenovac (CENTAR) – 106.020€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim... više

106.020€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje.sprat

Barajevo, centar - Bagrdanska, 158m2

Barajevo (mesto), Barajevo, Beograd

Barajevo, centar - Bagrdanska kuća, 158m2 (četiri terase 8m2), SUT+PR+PTK, grejanje na čvrsta goriva i struju, dve inverter klime, podrum,... više

159.000€ (1 006 €/m²)

  • 158m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja placeva Novi Sad Alibegovac – građevinski plac 644m2, stambeno-poslo

Sremska Kamenica, Novi Sad

Plac se nalazi u stambeno-poslovnoj zoni i predstavlja odličnu priliku kako za investitora, tako i za izgradnju porodičnog ili poslovnog objekta.... više

70.840€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kragujevac lokal novogradnja najatraktivnija lokacija 95.12 m2 plus 60 m2 ispr

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal br. 1 u izgradnji od 95,12 m2 na prizemlju na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Ovo je cena za plaćanje u celosti... više

235.000€ (2 473 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje/6 spratova

Novi Sad, Centar - Nov trosoban stan ID#1000991

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan trosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

213.185€ (3 279 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 65m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Centar - Nov dvosoban stan ID#1000989

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Kupovina direktno od investitora. Stan u izgradnji! Odličan dvosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone.... više

151.410€ (3 090 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 49m²
  • Visoko prizemlje/4 spratova

Trosoban stan VETERNIK, 128000€

Beli Dvori, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102539 - Cena je 128 000 eura + 3% agencijska provizija. Uknjižen trosoban stan u Veterniku kod Belih Dvora. Sastoji se... više

128.000€ (1 855 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Odličan komforan četvorosoban stan 102m2, centar - kod Dušanovog bazara, 1

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 102m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

231.500€ (2 269 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/2 spratova

3, 0/3, 5 lux renoviran uknjizen ID#5689

Banjica, Voždovac, Beograd

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 3 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, u cenu uracunat ugradni... više

260.000€ (3 209 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • 17/24 spratova