Za upit dgkanal inr s pronađeno 7108 oglasa

Zvezdara, Mirijevo, Pirandelova, 27a, 430000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 121421, struja, uknjizen, plac. Odlican gradjevinski plac u gornjem delu Mirijeva sa panoramskim pogledom na Dunav i siru okolinu.Parcela... više

430.000€ (159 €/m²)

  • 2700m²

Kuća, poslovni prostor, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju odlična kuća, bez ulaganja u centru Prokuplja. Površina kuće je 286m2 i po strukturi je P+ I + PK. Stambeni objekat je projektovan... više

310.000€ (1 083 €/m²)

  • 286m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odličan apartman-studio, 28m2, 2.sprat, Kopaonik, kompleks Vidik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju prelep studio na Kopaoniku u poznatom kompleksu Vidik. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na putu ka Čajetinskoj Česmi, ispod Nacionalnog... više

60.000€ (2 142 €/m²)

  • Garsonjera
  • 28m²
  • 2/4 spratova

Kuća Pantelej, 236m2

Jagodin mala, Pantelej, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji na Panteleju u Jagodin mali, u neposrednoj blizini škole, vrtića i autobuskog stajališta. Kuća... više

330.400€ (1 400 €/m²)

  • 236m²
  • Prizemlje

Vojna bolnica, 2.5, 42m2

Vojna bolnica, Medijana, Niš

Prodaje se dvoiposoban stan površine 42m2 u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Nalazi se na poslednjem, šest spratu u nadogradnji. Stan se sastoji... više

72.170€ (1 718 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 42m²
  • 6/6 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 49,28m2-Drugi sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po... više

98.560€ (2 011 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja Donja Vrežina 48,74m2-Treći sprat

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

98.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 49m²
  • 3/3 spratova

PRODAJA / ZAMENA – Dvoetažni stan 99 m², III sprat, Topolice, Obrenovac –

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu... više

152.000€ (1 535 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Prodaje se jednosoban stan na Beogradskom Keju - Podbara 38m2

Podbara, Novi Sad

U ponudi je prodaja kompletno nameštenog jednoiposobnog stana površine 38m2 na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u blizini Beogradskog keja u... više

136.170€ (3 583 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša, 58m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Nikodima Milaša 3.0, 58m2 (lođa 3m2), 3/13, CG, lift, interfon U ponudi je trosoban stan površine 58 m² u održavanoj... više

199.900€ (3 446 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3/13 spratova

ZVEZDARA KONJARNIK 58m2 , L , 191000e

Konjarnik, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Konjarnik, Glasinacka, 2.0 (adaptibilan u 2.5), 58 m2 sa lodjom, VII od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon,... više

191.000€ (3 293 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²
  • 7.sprat

Novi Sad, Centar, Bulevar kralja Petra I, 1.0, 36m2, 135000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117773, IV/, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. Na izuzetnoj lokaciji u Novom Sadu – na Bulevaru Kralja Petra I,... više

135.000€ (3 750 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 4.sprat