Za upit dgkanal inr s pronađeno 7110 oglasa

GROCKA KALUDJERICA 81m2 , 2T , 150800e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.04 m2 sa 2 terase, II od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

150.800€ (1 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 2.sprat

Na prodaju dvosoban stan 57 m² – Mala Vaga, Kragujevac-Moguća kupovina pute

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se dvosoban stan površine 57 m² u porodičnoj kući, u mirnom i lepo uređenom naselju Mala Vaga u Kragujevcu. Stan je funkcionalnog rasporeda... više

74.100€ (1 300 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/2 spratova

Spratna kuća na placu od 12 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više

85.000€ (625 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

GROCKA GROCKA 418m2 , 1000000e

Grocka, Grocka, Beograd

ODLICAN,NOV, POSLOVNO-STAMBENI OBJEKAT, NEPOSREDNO UZ PUT. SVA INFRASTRUKTURA. POSLOVNI PROSTOR - PRIZEMLJE: KANCELARIJA I RADNI PROSTOR - SPRAT:... više

1.000.000€ (2 392 €/m²)

  • 418m²

Bukovac - Dve kuće sa baštom ID#3000060

Bukovac, Petrovaradin, Novi Sad

Bukovac - dve porodične kuće koje se nalaze u centru sela sa velikom baštom. U neposrednoj blizini mesne zajednice, osnovne škole, trgovinske... više

143.940€ (719 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Zemun, Kalvarija, Tošin Bunar, Kuća, 500m2, 450000 EUR

Kalvarija, Beograd

Kuća na placu od 6,26 ari u ulici Tošin bunar, neposredno pre Ivićeve ulice, u blizini Zemunske bolnice. Sastoji se iz tri spojena dela, koji... više

450.000€ (900 €/m²)

  • 500m²

Kuća na 700 metara od Loćike

Loćika, Okolina, Rekovac

Objekat se nekad koristio kao kafana. Struja je industrijska, trofazna. Voda je bunarska, izvedene su instalacije. više

20.000€ (90 €/m²)

  • 222m²
  • 3.sprat

Plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca

Gornje Jarušice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plantaža lešnika na 5,12 ha u selu Cerovac kod Kragujevca, po ceni od 300 000 evra. Do plantaže (postoje dva ulaza) se dolazi sa... više

300.000€ (5 €/m²)

  • 51276m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Senje, Okolina, Ćuprija

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 189m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 6.0, 170m2 (terasa 22m2), 5+6/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova