Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Jednoiposoban stan 29m², odlična lokacija

Podbara, Novi Sad

Na prodaju jednoiposoban stan površine 29m² u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji, u blizini strogog centra grada. Nalazi se na drugom ispratu... više

72.100€ (2 486 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/2 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

126.246€ (2 176 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 3.sprat

Slana Bara, Novi Sad

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Telep, Somborska, 4.5, 129m2, 333566EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129573, IV/IV, terasa, uknjizen, novogradnja, parking. EKSKLUZIVAN PORODICAN STAN 128,79 m² – POSLEDNJI SPRAT, POGLED NA FRUSKU... više

333.566€ (2 585 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 4/4 spratova

Sremska Kamenica, Paragovo - Plac ID#7000085

Paragovo, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica – Paragovo (granica sa Popovicom). Predstavljamo odličan plac ukupne površine 2.951m2 sa pogledom na Novi Sad, Dunav i Frušku... više

401.700€ (136 €/m²)

  • 2951m²

Odličan trosoban stan, namešten, 69m2, 7.sprat, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta, u mirnom delu centra, a blizu pešačke zone. Izvanredan za izdavanje... više

150.000€ (2 173 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 69m²
  • 7/9 spratova

- crna gora sf 2104

TOPLA, Herceg Novi

Potpuno je renoviran, sve od instalacija, struja voda. Zastakljen balkon, prozori i skura sa komarnikom. Od namjestaja je sve puno drvo. Prodaje... više

224.000€ (3 111 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 72m²
  • .sprat

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Na prodaju zemljište u Mijatovcu, blizina Ćuprije!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

SURCIN RADIOFAR 3000m2 , 300000e

Radiofar, Surcin, Beograd

Prodajemo uknjiženi idealni deo parcele (2/3) u naselju Radiofar. Parcela je na odličnoj poziciji, sa izlaskom na asfaltnu ulicu - Milana Konjovića.... više

300.000€ (100 €/m²)

  • 3000m²

Ekskluzivan penthouse u strogom centru grada – 222 m2

Centar, Jagodina

Na prodaju je izuzetan penthouse površine 222 m², smešten na poslednjem spratu stambene zgrade u strogom centru grada. Nekretnina koja se retko... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Vračar, Čubura - Vardarska, 152m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Vardarska 5.0, 152m2, dve terase, 5/6, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Retka prilika na jednoj od najprestižnijih... više

960.000€ (6 315 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 152m²
  • 4/5 spratova