Za upit dgkanal in rs pronađeno 8396 oglasa

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu, 81m2 plus garaža 17m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prizemlje kuće u Durlanu u blizini OŠ Njegoš . Prizemlje je u funkciji troiposobnog stana, površine 81m2. Sastoji se od ulaznog... više

200.000€ (2 469 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 81m²
  • Prizemlje/2 spratova

4.0, PALILULA - NOVI NIŠ, TREĆI SPRAT, LIFT, CG

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog... više

150.000€ (1 630 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 3.sprat

Zlatibor, Bela zemlja-360m2 kuća+objekat 231m2 na 20ari

Zlatibor

Prodaje se pazljivo odrzavana porodicna kuca na Zlatiboru (Bele zemlje) idealna za miran zivot ili beg u prirodu.Prostire se na suturen,prizemlje... više

169.000€ (285 €/m²)

  • 591m²
  • 1.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva, 58m2

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Sinđelićeva 2.0, 58m2 (terasa 10m2), PR/11, CG, lift U ponudi trostrano orijentisan stan, okrenut ka parku, u zgradi... više

234.000€ (4 034 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/11 spratova

Prodajem kuću u Bečeju

Bečej

Trosobna kuća, 8 minuta od centra. Ima nusprostorije ( letnja kuhinja, radionica, ostava za ogrev). Dvorište sa cvetnom baštom i mestom za parkiranje. Kontakt... više

64.000€ (561 €/m²)

  • 114m²

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan ID#1001106

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

204.000€ (3 138 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat

Poljoprivredno zemljište Ribinski put

Vranje

P- 4693m2/ namena zemljišta: građevinsko Struja, voda: da/ 55m direktnog izlaza na put Napomena: postoji mogućnost i kupovine parcele pored... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Batajnica, Stevana Dubajića , 2.5, 106m2, 240000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 123375, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Prodaju se tri stana... više

240.000€ (2 264 €/m²)

  • 3 soba
  • 106m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Šumice, Rimska, 1.5, 38m2, 130000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 131520, II/IV, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, podrum, stambena zgrada. ***ZA RENOVIRANJE***Odlicna... više

130.000€ (3 421 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 9700ari, 350000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Zemljište uz put Dobanovci-Batajnica u Ugrinovcima, industrijska komercijalna-zona. Širina fronta do glavnog puta 33m. Dostupna infrastruktura,... više

350.000€ (36 €/m²)

  • 9700m²

Novi Sad, Rumenački put, Bulevar Evrope - Jednoiposoban stan + parking ID#1001

Avijatičarsko naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom... više

128.750€ (3 576 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Visoko prizemlje/5 spratova